Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghívtok az esküvőtökre...

Ha meghívtok az esküvőtökre egy vidéki rokont, mennyire törődtök vele?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem esküvőjére egyedül mentem. 100 km utazás volt busszal. Vittem magammal egy csomó cuccot mert koszorúslány voltam + váltóruhát stb. Nem akarok nyafogni, de még a buszhoz sem jött ki értem senki. Be kellett gyalogolnom a házukhoz, pedig a családnak van 4 autója, és az egyik unokatesóm csak az asztalt kamerázta mikor odaértem. Aztán kiderült hogy a másik 2 k.lánynak van fiú kísérője, nem szóltak hogy nekem is kell (mindkét fiún egyen nyakkendő volt) én meg egyedül mentem be a templomba. Az ültetésnél nem jutott nekem hely a családi asztalnál, a 40-50 éves barátokhoz ültettek. Csak én veszem ezt ennyire magamra, vagy ez tényleg mellőzöttség volt?
2012. febr. 5. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

nem te voltál aki régebben is tett ki kérdést a koszorúslány ruhával kapcsolatban?

Már akkor is fura volt a sztori vagyis az ahogy nem foglalkoznak veled

2012. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Jó nagy paraszt a rokonod.
2012. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!