Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » DJ vagy zenekar? Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DJ vagy zenekar? Melyiket választanátok a saját esküvőtökre?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. okt. 11. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én zenekart, mivel elég sok zenész ismerősöm van, így olcsóbb is lenne, meg mert ragaszkodom az élőzenéhez.
2011. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
zenekar . Ezzel is támogatom az élő zenét. Gépzenéhez nem kell tehetség.
2011. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Dj? Esküvőre? Mekkora ergya dolog már! Mindenféleképpen zenekart? Hogy miért? Ha már pénzt adok ki a zenére, akkor legyen színvonalas, és ne úgy érezzem magam, mint valami ócska hétvégi buliba.
2011. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
zenekart, hogy az idősebb ismerőseim is jól érezzék magukat, na meg én is jobbat tudok bulizni zenekarra, mint dj által játszott zenékre !
2011. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Off: a "mindenféleképpen zenekart" mondatom az felkiáltó, és nem kérdő.
2011. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
DJ. Egyrészt, mert utáljuk a mulatós zenét, így az biztos nem lesz, helyette 60-70-80'-as évekbeli kellemesebb dalokra gondoltunk (akár rock&roll). Mivel a zenekar, ha nem a saját dalaikat éneklik, nem tudja olyan jól utánozni az eredetit, így marad a DJ, és a lemezek. Másrészt van DJ ismerős, ami pénzspórolást jelent.
2011. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálunk midneképp Dj lesz. Ahány esküvőn voltam, mindenhol nagyon hamis volt a zenekar, a mulatóst lehet jól el tduták énekelni, mert ahoz nem kell tehetség, azt mindenki el tudja. De én más zenét is akarok az esküvőmön, és árulja már el valaki, melyik szintetizátoros mulatós banda tud Michael Jacksont vagy Scorpionst énekelni? Egyik sem. Ráadásul sokkal többe kerül a zenekar, nekünk a Dj 15000 forintért jön el, egy zenekar meg nagyon nagyon minimum is 100 ezer lenne. Nem mindegy.
2011. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőn csak mulatós zenét tud játszani a zenekar?? :D


Nekünk is zenekar lesz, de népzenei. Népdalokkal. (A táncolhatóbb verziókból) A mulatóstól feláll a hátunkon a szőr.

2011. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én zenekart hívnék. egyrészt, nagyon sok zenész ismerősöm van, másrészt ez a gépzene... na szerintem ez max egy drogos buliban hallgatható. inkább hívnék zenekart akik '70es, '80as évekbeli rock zenéket játszanak.
2011. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a DJ-re szavazok nem kell élő zene,lemezekről játszott zenékre is ugyanúgy lehet táncolni.Sőtt az eredeti még jobban is hangzik.Ráadásul a DJ játszhat mindenféle stílusú zenét amilyet szeretnétek ez is az egyik előnye egy zenekarral szemben ami nem biztos,hogy minden zenét el tud játszani.
2011. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!