Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasimmal 5 honapja vagyunk...

Hercsi...:) kérdése:

A pasimmal 5 honapja vagyunk egyutt, eleinte nagyon szerettem ot, de 2 hete kezdtem eltavolodni tolle, erre o egyre jobban kozeledik hozzam. Nagyon erdekes hogy amikor vele vagyok jol erzem magam, de mar nem az a regi bizsergeto erzes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Addig örülj, míg jól elvagytok :( Nekem az előző pasimnál (Hál istennek hamar vége lett) már szabályosan gyomoridegem volt, gombóc volt a torkomban és hányingerem is volt. Undorodtam ha csak hozzámért... Nem kívánom senkinek.
2012. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az nem túl jó jel, ha ilyen hamar elúsztak a rózsaszín felhők...!
2012. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van, éppen akartam írni, hogy ehhez még nagyon kevéske időt töltöttetek el, hogy felszálljon a rózsaszín köd. :( mi lesz több év múlva nálatok?

amúgy mennyi időt vagytok együtt? együtt is éltek? milyen időközönként találkoztok? hogy néz ki egy napotok? Jólvan több kérdésem nincs is mára! :))

2012. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem elunk egyutt....14 evesek vagyunk....en mar meguntam de nagyon szeretem ot (nem szertelem)es nem akarom megbantani:(
2012. febr. 7. 18:55
 5/12 A kérdező kommentje:
jah es egy suliba jarunk..de ottis inkabb kerulom ot de o annal jobban jon oda...:(
2012. febr. 7. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:
szakíts vele
2012. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak kioktatni,de 14 évesen azért még elég komolytalan a hozzáállásod.5 hónap után elmúlik az érzés?Mert ha még 5 év lenne azt meg is érteném.Inkább finoman szakíts vele,és a pasizás témát jegeld egy pár évre,inkább tanulj helyette.25/N
2012. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14 évesen ez teljesen normális. Ilyenkor a szerelem még nem ugyanaz, mint később, sokkal inkább a hormonok játéka. ;)


A legjobb, ha finoman megmondod neki, hogy nagyon sajnálod, de hiába a szeretet és kötődés, ha a szerelem elmúlt.

2012. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy támogatom az előttem szólót, de az az igazság hogy az én 15 éves barátnőmnél is ugyanez volt, én 17 voltam. Az első évben ez előjött 2x-3x, de én nagyon szerettem és nem adtam fel, és stabilizálódott. 5 évet voltunk együtt gyakorlatilag végig szerelemben. Külföldre ment tanulni, azért váltunk szét.


Te döntesz.

2012. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Külföldre ment tanulni, azért váltatok szét?!?

Ez nem indok!


Mi is éltünk másik országban, aztán ugyanabban az országban 2,5 órányira egymástól, ez megy évek óta, de szeretjük egymást!


Nekem a bizsergés kb egy évig volt, aztán azóta egy egyre mélyebb és mélyebb szeretet! Vágyom rá, hogy Ő boldog legyen, az tesz engem boldoggá, ha tudom, hogy jól van, ha részem lehet az örömeiben, ha segíthetem a dolgaiban...


Nem is értem, mit számít a szerelem? Ezerszer fontosabb, hogy szereted-e! Szeretet! Nem ugyanaz távolról sem, mint a szerelem. A barátom is elmondta nekem, hogy ő igazából sosem volt szerelmes belém, mert nem érzett tejszínhabos lángolást, de szeretett és szeret most is, ahogy férfi szerethet egy nőt, a nőt, aki az ő nője és leendő gyermekei anyja, azt a nőt, akire vigyázni akar, óvja és félti! Mi ezt érezzük egymást iránt, és nem vagyunk szerelmesek egymásba!

Hanem szeretjük egymást olyan erősen, ami nem illan el, hanem belenő a személyiségünkbe. Hogy anélkül már ne érezzem magam egésznek, hogy ne lenne a tudatomban Ő is.


24L

2012. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!