Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek eltávolodni barátnőmtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek eltávolodni barátnőmtől a pénz miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ő csak olyan helyekre jár ahol szórni lehet a pénzt.(Buli,étterem,vásárlás,stb) Ha gyűjtögetek akkor van, hogy 1-1 alkalommal el tudok menni vele, de megsértődik ha lemondom. Pedig tudja h nem vagyok olyan anyagi helyzetben h ezt megengedjem magamnak. Nincs pénzem folyton hajógyárira járni, taxit fizetni, 50ezreket költeni egy vásárlás alkalmával.(am is mindig rosszul érzem magam h de jó neki ő megveheti...) Teljesen abban a hitben él h ha ő is megteheti akk én is pedig tudja h nem... Mégis mit tegyek ebben a helyzetben? Amúgy meg nem is vágyok ilyen helyekre nekem megteszi egy pub is...24/L
2010. jún. 6. 21:09
 1/8 psytom válasza:
szerintem azért sértődik meg mert lemondod...ha azt mondanád neki, hogy sajnos most nincs pénzem, de szívesen talizok veled...meg van oldva a probléma...ha meg az nem tetszik neki hogy nem fizetsz neki mindent....akkor nem bánod meg ha szakítassz:)
2010. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az ilyen nem barátnő! kuka!
2010. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
egyetertek mind2 elottem szoloval.
2010. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ő csak barátilag barátnő:D de kössz a válaszokat!
2010. jún. 6. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
egy anyagias pic.sa a barátnőd,szerintem ne keseregj!
2010. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátnő nem barátnő:(
2010. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ember azt feltételezné, hogy 24 éven felnött, feltételezehtöen érett Nö vagy és ilyen barátnö kell Neked. Nem hinném, hogy túlzottan a lelki társad lenne és érdekelnék a bajaid, mint az általad említett példa is mutatja. Elég nagy hülye vagy, ha arra gyüjtessz, hogy vele elmenj pénzt szórni. Mindenkiben van megfelelési vágy, csak nem mindegy milyen irányba.

Szerintem kezd azzal, hogy nölj föl és viselkedj egy 24 éveshez méltóan, ugyanis ilyen korban már azon kelene gondolkoznod, hogy miböl lesz lakásod vagy valami.


21/F

2010. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Épp azért nincs pénzem ilyenekre, mert fizetem a lakás törlesztőjét a számlákat a kocsit stb és ha el akarok menni este akkor hónapokkal előtte kell elkezdenem félrerakni egy kisebb összeget. Amúgy is úgy neveltek, hogy először legyen meg a körülmény aztán "szórjam" ha van. Meg nem szeretek órákig vásárolni meglátok vmit megveszem. Ennyi nálam a vásárlás. Ugyan néha-néha jól esik elmenni bulizni, de nem minden hétvégén emellett őt eltartják a szülei(vettek neki lakás,kocsi a feneke alatt...)azért köszi a választ!
2010. jún. 7. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!