Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarnak ezzel kifejezni?

Mit akarnak ezzel kifejezni?

Figyelt kérdés

Szerettem volna fuvolázni, de anya azt mondta, hogy semmi ritmusérzékem nincs, úgy se menne.

Eddig még az énekórán és a zenehallgatáson kívül semmi más zenéset sem csináltam. Ebből kiderülhet, hogy szar a ritmusérzékem? Mellesleg 6 éves korom óta szerettem volna zongorázni. Egy kivételével minden barátnőm zongorázik. Az az egy gitározik egy éve. Ketten 3 éve zongoráznak, egy 4 éve és egy 5 éve. Nem irigylem őket, mert tudom, hogy azért, hogy így tudjanak, megdolgoztak. Csak én is szeretnék úgy zongorázni. De anyám meg elkezdett velem kiabálni, hogy normális vagyok-e. Mert hogy egy zongora sokba kerül. És hogy apám szívbajt fog kapni, hogy milyen hülyeségekre pazarlom az időmet. Ha arra akarnak célozni, hogy kevés a pénz, azt megérteném. Csak annyit kéne mondani, hogy "sajnálom, de nincs rá pénzünk". De akkor arra hogy van, hogy az öcsém méregdrága laptopját szervízbe vigyük, ha valamit elront rajta? Miért kapott tök drága hifit? És miért kap androidos telefont, ha az előzőnek semmi baja? Az én telefonom már van, hogy nem is jelzi, ha hívnak. De új telefonról csak álmodhatok. Az ágyam egy helyen besüppedt és amiatt rossz a hátam. Mellesleg penészes a matrac. Már évek óta. De erre az a válasz, hogy "tudok rajta aludni". A fogaim katasztrofálisan állnak, de nincs fogszabályzóra pénz, mert anyám kifehéríttette a fogait. Ezt miért csinálják?


2012. febr. 9. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Az én telefonom már van... kezdetű mondatot rosszul írtam. *Az én telefonom már nem valami jó...
2012. febr. 9. 19:31
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy látszik az öcséd a kedvenc...Hány éves vagy?
2012. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14/L
2012. febr. 9. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég furcsa:( az a baj, hogy az itt lévők közül egyikünk se szólhat bele egy család életébe. Biztos, hogy nem azért van, mert az öcsédet jobban szeretik, lehet, hogy más dolgokban meg ő érzi, hogy spórolnak rajta. Szerintem ezeket a dolgokat, amiket itt leírtál, nekik mondd el. Mondj el mindent, nyíltan, ahogy gondolod. És nézd meg, mi a reakciójuk, hátha abból többet megtudunk.

Kitartást...

2012. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pedig szívesen meghallgatnám a szüleid állás foglalását is ez ügyben!
2012. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is, mert nem lehet ennyire különböztetni a gyerekek között..hogyan tanulsz?milyen a kapcsolatod velük?bár ezek sem kellenének, hogy befolyásolják őket.Öcséd mennyi idős?
2012. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
matekból becsúszott egy hármas, mert sokat voltam beteg. a kapcsolatom ezek miatt nem a legjobb velük. nem hisztizek meg ilyesmi, csak nem sokat vagyok velük. ha velük vagyok, vagy azt hallom, hogy mi van az öcsémmel vagy hogy mi van a húgommal. vagy éppen anyuval. az öcsém 11 éves, a húgom 3 éves.
2012. febr. 10. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy féltékeny vagy a tesóidra és ezért érzed, hogy veled nem törődnek csak velük?elég kicsik még ők, nem tudom, hogyan álltok anyagilag, de biztosan nem könnyű anyagilag kielégíteni 3 gyerek vágyait.Lehet rosszul érzed csak, nem?anyukád és apukád is dolgozik?
2012. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!