Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19/L vagyok,167cm,54kg,...

19/L vagyok,167cm,54kg, szerintem teljesen ideális. De anyumék orvosi esetnek tartanak, hogy annyira vékony vagyok, és el is akarnak vinni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
teljesen normálisan étkezem, reggel 1 kenyér mindeféle kaja rápakolva cappucino tízóraiként túrórudi ebédre ami van itthon mindig főtt normális étel+leves! délután egy szelet csoki este meg egy zöldség,mellette sok sok víz. És Így vagyok ennyi amennyi, szerintetek is annyira vékony vagyok ,hogy orvoshoz kelljen vinni? Mert szerintem kicsit abszurd, és nem tudom meggyőzni szüleimet,hogy ez normális...mit tehetnék?
2012. jan. 22. 20:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
szerintem ez meg nem veszes. nehany kilo meg nem artana de nincs akkora gond h orvoshoz kellene menned!
2012. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális, nem vagy gebe!!!!
2012. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
a legjobb barátnőm 164 cm körül van és kb 46 kg. pedig ha úgy tartja kedve este tízkor melegít magának pörköltet vagy akármit :DD ilyen a testalkata és kész. te is szerencsés vagy, a szüleid örülhetnek h nem vagy dagi meg cukros v akármi. de lehet lenyugodnának ha vacsira kicsit többet ennél "egy zöldségnél" mondjuk valami natúr csirkehúst salival vagy ilyesmi.
2012. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen 160 cm voltam és 42 kg. Bármennyit is ettem, nem hiztam semmit. Viszont ahogy teltek az évek úgy rakódott le rajtam a felesleg. Ma már bármit csinálok, lefogyni nem tudok :)

Ha tényleg normálisan eszel, és nem koplal csak hogy vékony maradj, akkor szerintem egyáltalán nem vagy orvosi eset. És szerintem a 167 cm-hez a 54 kg nem is olyan vészesen kevés.

2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Azért nem egészen normálisan étkezel.A túrórudi nem étel,csak nasi. Este pedig a zöldség és a víz nem vacsora.
2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell orvoshoz menned,a doki el fog küldeni.Teljesen normális a súlyod!
2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyáltalán orvosi eset.

[link]

Mutasd meg ezt a szüleidnek is, hogy megnyugodjanak.

2012. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy elvigyenek, ha doki mondja nekik, h semmi gáz nincs veled, el fogják hinni.
2012. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tökéletes testalkat. Ha neked nem is, a dokinak kénytelenek lesznek elhinni.

Az már más kérdés, hogy egy felnőttet miért akarnak orvoshoz rángatni...

2012. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 168 ceni vagyok és 58 kilo. Kifejezetten molett. Éjjel nappal azt hallgatom szüleimtől, hogy vigyem arrébb azt a hatalmas hátsómat, meg milyen dagadt disznó vagyok. Ja és nem poénból mondják. A pszichológus szerint ezért lettem testképzavaros. Na mind1. Tehát ha ebből indulok ki, akkor nem lehetsz nagyon vékony. Mondjuk ez attól is függ, hogy inkább izmosabb fajta vagy e vagy sem? Rajtam pl alig van izom, a hájnak meg kevesebb a súlya így érthetőbb, hogy miért látszom többnek a valódi súlyomnál. Lehet te meg az az izmosabb fajta vagy, abból viszont nagyon kevés (az izom jóval többet nyom mint a háj) és ezért tűnsz kicsit vékonyabbnak.
2012. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!