Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet erre adni? Volt már...

Lehet erre adni? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Tesómnak van egy olyan barátnője, aki úgy beszél, hogy nyávog, még ránézni is rossz. Nem szimpatikus, de nem adott rá okot. Nem mintha érdekelne, de olyan rossz érzés fog el ha itt van, most is itt alszik, és ha hangosan beszél, még a hideg is kiráz. Nem gond számomra milyen tesóm barátnője, csak kíváncsi vagyok másnak is van-e ilyen személy!? Egyszerűen a nagy semmiért irritál, olyan hülye hangja meg olyan 'ribancos' kinézete van. Olyan pózólós nőnek tűnik első ránézésre, és olyan lekezelő is szerintem, mert még köszönni is úgy köszön, hogy mintha én egy űrlény lennék, rám néz, és lekapja rólam olyan flegmán a tekintetét. Éreztetek ilyet már tesóitok barátnője/barátja iránt?


Tegyük hozzá, másik tesóm barátnőjével, nincs ilyen érzés, bár vele sem beszélek, nem ismerem úgy, de normálisnak tűnik. 14L



2012. febr. 11. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze.

Mindenkinek vannak olyan személyek, akik nem szimpatikusak.

Én is éreztem ilyet, jajj de rossz volt, alig bírtam visszafogni magam, hogy ne szóljak be, pedig annyira a nyelvemen volt.

2012. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Már kezdtem azt hinni, velem van baj! :/Nem akarom én Őt utálni, de annyira nem szimpatikus, a hangja alapján nem akarom megítélni, mert nem hiszem, hogyha valakinek ilyen 'ribis' nyávogós hangja van, akkor az biztos, hogy Ribanc, meg pózólós KW.. Csak hát.. Nem tudom, nagyon UNszimpatikus... :/ Apa meg anya szerintem aranyos...
2012. febr. 11. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akiknek a kisugárzásuk elég ellenszenves, idegesítő. Anyám barátnője ilyen igaz ő már idős de a sikítófrász jön rám ha kinyitja a száját. Amint belép köszönök neki, mosolygok majd elhúzok a szobámba, felteszem a fejhallgatót és csutkáig tekerem a hangerőt, amíg el nem megy:) Szegény, pedig amúgy jó ember csak marhára idegesítő a stílusa a beszéde meg amiket mond.

Ha a tesód így szereti és ezen kívül amúgy rendes meg nem problémás hagyd rá. Kerüld ki nem bírhat mindenki mindenkit.

Gyanítom nem lesznek együtt örökké biztos elég fiatalok még ha a bátyád is.

2012. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen fiatal 22 éves. Biztos nem maradnak örökre együtt, mert valahogy az egész lányból nem is nézem ki azt a hűséget, meg azt a gerincet.
2012. febr. 12. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!