Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Túlhosszú lenne...

Mit tegyek? Túlhosszú lenne itt leírni, úgyhogy lent írom le! Erre a kérdésre nehéz választ adni, de az azért én megkérdezem?!

Figyelt kérdés
Kb. úgy 10 perc múlva jönnek az anyum unaktesója,és a családja(aki mellesleg a keresztanyum),és nekem most van a névnapom.De a tesómnak is most van a szünlinaoja.És a keresztanyum mindig elkezdi,hogy "jaaj milyen nagy lány lett Sárikaa" szegény tesómnak meg a szülinapja van és én annyi ajándékot kapok mint ő... méghozzá most 18 éves lett,és most ez az ünnep egyben a Karácsony is lesz,mert nem tudtuk megünnepelni még velük.. és olyan kínos,lesz,hogy én kapok ajándékot a tesóm meg nem :( és úgy sajnálom őt :( Hogyan segítsek ??
2011. jan. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ha lanyok vagytok egyben,akkor add oda a fele reszet.vagy sos keszits valamit sajat kezüleg,es a nyilvanossag elött add oda a tesodnak.eleg egy szivhez szolo level is!
2011. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lányok vagyunk :) xD miért ismersz Sára nevü fiut ?? :D

köszönöm a választ. ! :)

2011. jan. 16. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló védelmében:azt nem írtad,hogy a tesód lány.

És igaza van,adj a tesódnak a te ajándékaidból.

A másik meg az,hogy ha két gyerek van a családba,akkor mindkettőnek illik ajándékot vinni(akkor is,ha"csak"az egyik a keresztgyerekünk)Mi is mindig így szoktuk,volt,hogy a másiknak nem is volt semmije(születés v. névnap)mégis vittünk ajándékot,mert rosszul érezte volna magát,ha nem kap.

2011. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló úgy értette, hogy ha mindketten lányok vagytok...
2011. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elsö vagyok,igen ugy ertettem hogy mindketten lanyok!!
2011. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálunk is úgy van,hogy az is kap ajándékot aki nem ünnepelt.

szóval neki is szoktak adni,de mindig engem izélnek,hogy "jaaj a Sárika " stb.stb., szval neki is mindig adnak.

2011. jan. 16. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen nekik te vagy a "fontosabb",érted tettek Isten előtt ígéretet,hogy vigyázni fognak rád(ha a szüleiddel történne valami)és végig kísérik az életutadat.
2011. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!