Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van ikertesója! Ha...

Akinek van ikertesója! Ha nélküle mentek valahova, nem érzitek úgy, mintha valami mindig hiányozna?

Figyelt kérdés
Nekem olyan érzés, mintha egyedül nem lennék egész. Nagyon furcsa, kiskoromtól éreztem, de akkor még nem tudtam megfogalmazni. Gyakran ugyan azt álmodjuk, ugyan arra gondolunk vagy vesszük meg a boltba annak ellenére, hogy kétpetéjűek vagyunk.
2012. febr. 12. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is kétpetéjű ikrek vagyunk, de nálunk nincs ilyen gond. Általános iskolában is külön SULIBAN tanultunk, most gimiben is külön suliban tanulunk. Külön van a baráti körünk, a kis életünk. Nem vagyunk úgy összenőve mint a többi ikerpár, mert mi már kiskorunkban megszoktuk a különlétet. Ha meg megyek valahova, tudom hogy nem jöhet/tud velem jönni, ez van. Nem vagyunk összenőve annyira hogy ne tudja elmenni nélküle egy boltba.
2012. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi is külön suliba jártunk/ járunk.
2012. febr. 12. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell ikernek lenni. Legutóbb tesómmal egyszerre álltunk meg elővenni a telefont, hogy lefényképezzük hogy mekkora a hó, meg azon a napon vagy 5-ször volt hogy egyszerre és értelmileg ugyanazt mondva szólaltunk meg. Macskacsesztetésre is egyszerre nyúltunk a macska felé. Sőt ilyenek a barátnőmmel is megesik. Szinte teljesen azonos az ízlés világunk, és a dolgokhoz való hozzáállásunk is.
2012. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!