Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged, kiköltöz...

Ha lenne lehetőséged, kiköltöznél Párizsba? Nem hiányozna az itteni élet, a családod?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélném a nyelvet, és kapnék egy jó munkalehetőséget, akkor igen. Szerintem jönne a párom is. Biztos nagyon hiányozna mindenkit, elég honvágyas típus vagyok, de hát Párizs nem a világ vége, és amíg fiatal vagyok, addig kell megfogni a lehetőségeket.
2011. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretem Párizst. De ha beszélném a nyelvet és jó munkát kapnék ott, itthon viszont nem tudnék megélni, akkor megpróbálnám, de csak muszájból.
2011. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez a kérdés bármely európai városra feltehetted volna.


én 1000 kmre lakom a családomtól, a férjemmel és a kislányunkkal.

így nehéz, és hiányoznak, de ha nagyon hiányoznak akkor haza repülök.

2011. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem Párizst, a nyelvüket is...

de belhalnék a honvágyba...


"Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent,

nekem szülőhazám itt e lángoktól ölelt

kis ország, messzeringó gyerekkorom világa.

Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága"

2011. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Persze

párommal tervezzük,hogy külföld,itt hiába tanult az ember,100ezernél többet nem adnak,és annak is már örülni kell ha van melód...


Nem Párizs a cél,de végülis miért ne


családot meg igy sem látom csak 2havonta,drága a benzin meg a tömegközlekedés,külföldön is lenne annyi amiből 2 havonta hazajönni

2011. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha beszélném a nyelvet és lenne egy biztos álláslehetőség akkor miért ne. De akkor is csak a párommal. Nélküle nem bírnám ki, akármilyen jó pénzt fizetnének ott ha lelkileg meg az "összeomlás" szélén lennék.
2011. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért pont Párizst kérdeztem,mert a párom ott él(fél éve együtt vagyunk) és szeretné,ha hozzáköltöznék.Nem mondanám,hogy távkapcsolatban élünk,mert rengeteget van itt,én is megyek hozzá.

A nyelvet beszélem,szeretek ott lenni,de még olyan sokat nem voltam távol itthonról....Azt mondta,hogy nem muszáj dolgoznom(nagyon jól keres),de nem akarok eltartott nő lenni ilyen fiatalon(meg később sem).


Köszi az eddigi válaszokat!

2011. máj. 17. 15:50
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ezek ismeretében tutira kimennék a helyedben,-)
2011. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Én kiköltöznék, gondolkodom is rajta.Míg fiatal vagyok (egyetemista)kell menni, mert utána ideköt a munka, törlesztőrészlet,gyerek.Most még semmim és senkim nincs, de szeretném ha lenne épp ezért mennék ki.Ha maradok lakhatok életem végéig a szülői házban 120 ezres fizetéssel (jobb esetben).

22l

2011. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ha lenne valaki,aki kezdetben segítene (barát,pár,rokon),mindenképp mennék.A nyelvet 2 éve tanulom,kipróbálnám magam élesben :)

2011. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!