Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régi cellatársat befogadnátok?

Régi cellatársat befogadnátok?

Figyelt kérdés
Egyedül ő volt az akivel normálisan tudtam beszélni odabent de sok éve amikor kijöttem szakítottam mindenkivel a kapcsolatot mert még csak véletlenül se akarok bajba kerülni. Most nem tudom mit csináljak. Azt mondta hogy nincs hova menni, és én is pontosan tudom milyen az. Én is csak egy emberre számíthattam. Ti mit csinálnátok?
2012. febr. 12. 19:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az most mindegy hogy miért de nem durva dolog. Én kettőt ő hatot. Ő 35 én 30 (és nincs asszony)
2012. febr. 12. 19:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy nincs semmi baj vele, akkor pár éjszakára befogadnám, amig keres magának valamit, meg ebben esgitenék is, de hosszabb távra nem, mert az mindkettötöknek hátrányos lenne.
2012. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
én nem fogadnám be..kitudja hogy áll a szénája.végén még bele kever valamibe.hagyd a francba szerintem.
2012. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
De mégis mit követtetek el?Ennyit már adnak gondatlanságból elkövetett emberölésért is...(mármint 2 től 6éviget)
2012. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
egy hét max.
2012. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát attől függ mi miatt ült. És ha a barátom akkor persze :)
2012. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő is normális útra tért, akkor rövid időre befogadnám. Ha viszont még mindig "bűnözö" akkor nem, mert könnyen visszacsábithat téged is a rossz útra.
2012. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nézd ez helyzet függő, hogy annó mit követett el ő és mit te.

Most csak egy példát mondok, ha engem azért vittek be mert elütöttem valakit őt meg azért mert kifosztott egy arany üzletet, akkor igen, mert tudom hogy én ha éhen halok sem tud ilyenbe bele vinni.

Viszont ha én is rablásért voltam, de azóta meg sem fordult a fejemben, akkor nem mert tartanék attól hogy vissza csábít bele.


Van távoli ismerős (egy községben élünk), aki befogadta a cella társát, akivel ugyan azért ültek és most bent vannak mind a ketten, mert a befogadott bele vitte a befogadót...

2012. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy mit követtetek el!
2012. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően én befogadnám, de ez sok mindentől függ.
2012. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!