Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzitek hányadikak...

Hogy érzitek hányadikak vagytok párotok fontossági listáján? Mégis mik előznek meg?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy én a végén kullogok csak. Tudom, hogy forróvérű vagyok aki maximális lángon ég minden érzelmet meg. Bánatot, szerelmet, haragot, örömöt. Ő nyugodt s lasúnak tűnik melettem ami kell is hisz kiegyensúlyoz kicsit. De nekem mindenek az érzelmek, ha haragszom nem eszem, nem alszom míg kommunikációval megnem oldjuk, megnem beszéljük addig nemtudok másra koncentrálni. Örömöm szintén mindent elsöprő.

Ő viszont...elfogadtam, hogy másmilyen hisz ettől oly vonzó. De az az egy bánt, hogy ha veszekszünk akkor mindig minden fontosabb mintén. Őt nem rázzák meg annyira a dolgok. Nyugodt szívvel alszik, eszik, gépezik, dumál bárkivel. Aztán azért munkába menet elött fél órával eszébejutok a hajmosás, ruhahajtogatás, öltözködés, kajaelrakás, táska után de még a rágógumi evés elött. Na én valahol ott vagyok a listán. Az utolsó 10 perce max. :(

Letudja a bűntudatát egy bocsival, elvárja az ölelgetést, puszikákat majd gálánsan távozik, munka után meg mintha misem történt volna. Még nagyobb hévvel eszik, tévézik, a matatja a ruháit sznvedéllyel. :(

De ez nemcsak ekkor van, a ruhahajtogatás s kaja mindig elöttem jár, még mikor az ágyonvárom szexi fehérneműben (vagy anélkül) egyértelmű célzattal. Ő meg mint a hüllő csak piszmog s várat.


Persze most bezzeg itt sündörög a gépnél, hogy had lássa.


2012. febr. 14. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Első második helyen állok talán a kislányunk aki megelőz, de ez engem csöppet sem zavar. Nekem ő úgyszintén az első helyen áll.
2012. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Az első helyen állok, így is érzem. Nem is foglalkoznék olyannal, akinek anyuci meg apuci az első.
2012. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én is egyértelműen az első helyen állok, soha nem tud elaludni úgy hogy nem beszéltük meg mi az a hülyeség amin összekaptunk ha mondom hogy hagyjon békén addig nyaggat ölelget míg nem éri el amit akar. Nem tudom a te esetedben megéri e szenvedni, mi már 5 éve együtt vagyunk nem tudom ti mióta de ha a kezdetén vagytok jobb nem mégjobban belebonyolódni hogy nehezebb legyen az elválás. Felnőtt embert nem nagyon lehet már megváltoztatni és ha már most mindenki fontosabb nálad nem tudom később mi lesz.
2012. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az első helyen vagyok, ahogy ő is nálam.
2012. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Megszokta, hogy Te tűkön ülsz és úgy sem hagyod annyiban a dolgokat, pedálozni fogsz a béke kedvéért.


Tanulj türelmet, ami a Te természetedet figyelembe véve nagyon nehéz, de idővel kifizetődő. Ne rohanj és alkalmazkodj állandóan, mert unalmassá válhat a másik számára.

2012. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem hogy ezek a fontossági sorrendek a páromnál:1.anyja

2.mamája(nagybátyja is)

3.Játék??

4.Én

De a felhoznám neki még én lennék a szemét.

2012. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

1: a lányunk

2. a munka

3. én

2012. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát te még jobb helyzetben vagy mint én, mert munka után legalább hazamegy. Nem lehet, hogy egyhangú lett a kapcsolatotok. Nekem is ez jelentené a legnagyobb feladatot, hogy hétköznap munka után, mit tegyek, hogy haza jöjjön, és ne érezze úgy, hogy unatkozik itthon, ne menjen anyukát látogatni,focizni, haveroknak szerelni segíteni.. egyfolytában, mert már az agyamra megy vele. Én spec teljesen magányosnak érzem magam mellette, és szerintem nem fog sokáig tartani már a kapcsolatunk. Ebben anyósom keze maximálisan benne van. Állandóan sajnáltatja magát és hívogatja, hogy gyere át kisfiam... itt vannak a bátyjád gyerekei is. (Hozzáteszem, hogy közös gyerekünk nics, csak nekem van egy lányom, akit képes otthonhagyni egyedül, ha anyuka átcsörög.) Szóval, szerintem valahogy azt kellen elérni, hogy újra érezze, hogy pedáloznia kell, mert amíg mindent megteszel érte, addig nem fog.
2012. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

1-én (bármit csinál, bármivel dolgozik, ha nekem fontos, hogy segítsen az első én vagyok)

2-egyetem (orvosi)

3-családja (anya-apa-tesója)

4-barátai

2012. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát szegény 6-os meg is érdemled akkor a sorsod ha még vele vagy.
2012. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!