Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mukát és a magánéletet...

A mukát és a magánéletet hogyan lehetséges különválasztani?

Figyelt kérdés
Ez nálam egy régi probléma, egyes embereknek nagyon könnyű megfeledkezni a munkájukról és a vele járó stresszről és fáradtságróé, miután kilépnek a kapun. Nálam ez nem megy olyan könnyen, pedig szeretnék én is megszabadulni tőlük. Mit tehetnék ez ügyben? (Az informatikában dolgozok reggel 9tpl este 6-7ig / 23 F )
2012. febr. 14. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Úgy érzed stresszes a munkád? Szeretsz ott dolgozni? Jól érzed magad? Valószínűleg azért viszed haza a feszültséget, mert vmi nem oké a meló helyen.
2012. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi nem választjuk külön,kollégák is vagyunk,de segitünk egymásnak levezetni a feszülséget.


Sportolj

2012. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom, hogy közrejátszik-e a dolgoban az is, hogy ez az első munkahelyem és még csak 3 hónapja dolgozok. Viszonylag jól érzem magam, viszont ha már 4kor kijöhetnék szerintem attól jobb lenne.
2012. febr. 14. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy hozzá szokva a hosszútávú munkához szerintem. Pár hónap múlva lehet, hogy máshogy fogod gondolni. Hozzászoksz a mindennapokhoz, és a munkahelyi körülményekhez, kollégákhoz.
2012. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül kell különválasztani élesen... vagy beszéld meg a pároddal hogy ha hazamész még fél órát szeretnél csendben ülni, higgadni, vagy avasd be a problémáidba


ha egyedül vagy, ugyanez. jó ha van valaki, akivel megbeszélheted egy sör mellett. amúgy nehéz átállni egy hosszabb munkarendre, az tény.

2012. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hiába dolgozok lassan két éve ugyan abban a gyárban,az ottani feszültséget sajnos mégis hazahozom.Nemrég vettem egy gyógynövényi alapú nyugtatót,mert a stressztől néha aludni sem tudok.Ez sajnos a gyomromra is átmegy.Nem mondom,hogy a gyógyszerezés hosszú távon megoldás,de átmenetileg segít.A neve Sedogelat.

Egyébként ha nem gyógyszert szedek,klasszikus japán zenét hallgatok,az is bejön.Ezt is kipróbálhatnád esetleg.

2012. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 hónap még nem egy nagy idő, ne aggódj, bele fogsz rázódni a dolgokba.


Jó ötlet, amit itt írt v.ki, hogy meló után szánj magadra 30-60 percet, hogy kikapcsolódj, vagy járj sportolni. Sokat segít!

2012. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!