Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ismeritek a párotok...

Lányok, ismeritek a párotok haverjait? Szeretnek? Találkozni szoktatok velük, vagy ez nem fontos?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy volte olyan, hogy a haverok nem birtak, de a pasi kitartott melletted? Azt is irjátok le, hány évesek vagytok.
2012. febr. 15. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon jó barátok lettünk, szinte engem is pasiként kezelnek (nőügyekben mindig elmondják a bajaikat és tőlem várnak tanácsot). :)
2012. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen ismerem őket. Szerintem semleges vagyok számukra,csak tudjűj hogy vagyok. ha lehet akkor inkább maradok a találkozásokból
2012. febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. Igen, ismerem őket.

2. Szerintem semmi problémájuk nincs velem, nekem sem velük.

3. Ritkán szoktunk találkozni mert párom nagyon sokat dolgozik, de ha nem, akkor együtt megyünk hozzájuk.


22/N

2012. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vannak az Ő barátai,vannak közös barátaink és vannak az Én "hülye haverjaim". A 3csoport nem keveredik és egymáséira se vagyunk kíváncsiak.


34f

2012. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nincs most párom, de elmondom, mi volt a legutóbbi kapcsolatomban (8 hónapig voltunk együtt).


1. Igen, ismertem az exem összes haverját (azért nem volt olyan sok).


2. Szerintem bajuk nem volt velem, de nem találkoztunk annyiszor, hogy alkalmuk lett volna jobban megismerni, megkedvelni. (Távkapcsolat volt az exszel, ritkán találkoztunk mi is.)


3. Exem állandóan ragaszkodott hozzá, hogy találkozzam a haverjaival. Főleg a legjobb barátjával. Többször odacsődítette, amikor én szívesebben lettem volna kettesben. Mint írtam, távkapcs volt, így érthető szerintem, hogy nem kifejezetten a haverjaira voltam kíváncsi, mikor mi is olyan ritkán találkoztunk.


Exem mindig azzal jött, hogy ő nagyon elfoglalt, és ezért "jó lenne, ha jóban lennék a haverjaival", hogy egyszerre letudja a találkozókat kb... hahaha.


Hát, ez is hozzájárult amúgy a szakításunkhoz.


Ő az én barátaimmal nem nagyon találkozott, egy barátnőmmel találkozott egyszer. Nincs sok barátom, meg amúgy nem is vagyok az a típus, aki így vegyíti az embereket. Persze, nem baj, ha megismerik egymást, de ők az én barátaim, nem a pároméi, nem erőltetem, hogy mindenáron jóban legyenek. Ha spontán jóban lesznek, annak csak örülök. De elvárni ezt szerintem nem lehet.


Exem elvárta tőlem, hogy én is legyek ugyanolyan jóban az ő haverjaival, hát ez engem zavart. Nem is sikerült egyébként annyira összespanolni, bár eldumálni végül is eltudtam a legtöbbel.


27/N

2012. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!