Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozni szeretnék vele, de...

Találkozni szeretnék vele, de nem engedik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két hónapig voltunk együtt a barátommal, de két hete szakított velem. Az ok: nyaralni megy (3 hétre), és attól félt, hogy a kapcsolatunk nem élné túl, nem bírnánk ki ennyi időt külön. (Szóba jött, hogy én is megyek vele és a családjával, de ezt a szüleim nem engedték.)

Viszont a barátom még aznap, mikor szakított, írt, hogy rossz neki nélkülem, és megbánta, beszéljük meg. Végül kibékültünk, és most szeretnék találkozni vele, de a szüleim nem engedik, mondván ha egyszer szakítottunk, akkor ne akarjuk újrakezdeni. De én szeretem a barátomat, és hiányzik. Mit csináljak?

17/L


2011. jún. 9. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Pfff...de gáz... mások hónapokat kibírnak külön, ti meg három hetet nem? biztos csajozni akart... látszik, hogy még nagyon gyerek.
2011. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megbeszélni a szüleiddel, nem ingerülten, hanem türelmesen, hogy ti most vagytok tizenévesek.

Elkövettek hibákat, amit később szeretnétek jóvátenni.

De akkor az legyen a ti hibátok, amiért csak magatokat hibáztatjátok, nem őket, mert beleszóltak.


Nem szólnék bele a gyerekem szerelmi életébe, hadd csinálja... Nekem nem ez a dolgom.

Ez is egy olyan tévedés, amit időben meg kell tapasztalnotok, nem pedig majd 37 évesen, tíz év házasság után.

2011. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
azért szakítottatok mert elmegy nyaralni, szép kapcsolat volt biztos
2011. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a szüleiddel, hogy 17 éves, vannak saját gondolataid, megérted, hogy mit mondanak, de ez a te kapcsolatod, törődjenek bele.
2011. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

A barátod azért dobott, mert félt hogy nem tud ellenállni az útjába kerülő csajoknak. Azért szakítani, mert fél hogy szakítanátok.. hát ilyen csak a mesében van.

Ne foglalkozz ilyen éretlen alakkal. Ha 2 hónap alatt sikerül egy ilyen hülyeség miatt szakítanotok, akkor kb. fél évet adnék a kapcsolatnak, minden héten szakítással, féltékenykedéssel, gyűlölködéssel, aztán pedig lerombolt önbizalommal vánszorognál haza, megbánva hogy egyáltalán megismerted.

2011. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Megmondom őszintén, amikor olvastam a kérdést, elröhögtem magam :D Egy ilyen fogyatékos pasival örülnék, hogy szakítottunk, nemhogy bánkódjak utána. Az értelmi szintje egy öt éves szintjén van.
2011. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még te se fogod túl élni ha otthon kiderül mit csinálsz..
2011. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, és én is tudom, hogy éretlen, de még csak 17 éves.. Meg is lepődtem, hogy ilyen indokkal szakított, és haragszom is rá, mert nagyon rosszul esett. Csak egy baj van: szerelmes vagyok, és lehet, hogy nem ő a legmegfelelőbb fiú, de az érzéseimet nem tudom megváltoztatni. És kérlek, hogy ne nevessetek ki, de ő az első barátom, tapasztalatlan vagyok, és sajnos naiv is.
2011. jún. 9. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem is 17 évesen volt először barátom. De amikor megláttam, hogy egy csajnak udvarolt egy közösségi oldalon (a képei alá írt elég szép dolgokat...) úgy kivágtam mint macskát sz.ni. Tudom, hogy nem ugyanaz az eset, de én is szerelmes voltam és 17 éves. Mégis tudtam mit kell tennem.
2011. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok 1 éve és 4 honapja vagyok eggyütt a barátnőmel és ilyenért nem szakitottam veke mert itt működik a bizalom de ő sem velem volt olyn hogy egy honapig nem láttam mert el kellett utaznia de ha egy kapcsolatba nem működik a bizalom akkor az már nem az igazi de ti tudjátok ha ugy gondoljátok probáljátok meg ujra
2011. jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!