Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adjak neki?

Milyen tanácsot adjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Húú ez hosszú lesz!

Van egy nővérem.Együtt lakunk a részeg apámmal,aki azt hiszi,hogy körülötte minden ok,meg a 80 éves nagymamánkkal.

Nagykorúak vagyunk,de még gyereknek néznek minket.

A testvérem még dolgozik,de lebetegedett.Ennek ellenére dolgozik és nem akar orvoshoz menni.Félek komolyabb baja van.Minden nap veszekszik a mamával.Úgymond amit megszeretne csinálni a tesóm nem teheti,mert a nagymama mindig leállítja és beleszól az életébe.röviden így van ,de a tesóm már mindenkire haragszik,és mindenkiben a mamát látja.Tőlem akart tanácsot kérni,de sajnos én nem tudok neki tanácsot adni már.Azt meg nem érti meg a tesóm,hogy felnőtt ember azt csinál amit akar.Ha a másiknak nemtetszik arról Ő nem tehet Számtalanszor elmondtam már neki de már nem hatja meg ez a szöveg.Mit tegyek vele?



2012. febr. 16. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a célszerű, ha nagymamád állítanád le! Lehet nem igazán humánus dolog, de tesódnak így is van elég baja, és ő ezt csak tetőzi. Tehát nagymamáddal kezdj valamit. Egyébként én ha tehetném, azonnal elköltöznék, vagy egyetemre mennék, hogy ne is lássam se a zsémbes öreganyám, se az iszákos apám. A jövő a ti kezetekben van ;)
2012. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gond még itt az ego!!Ami a mamánál nagyon nagy.Maradi,és a 60 években él!!!
2012. febr. 16. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már nagyon nagyok vagyunk korban,csak a külső környezetünk nem engedi hogy használjuk a felnőtt mivoltunkat
2012. febr. 16. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrét dolgokat nem írsz, így elég nehéz tanácsot adni.
2012. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint már írtam, a felsőoktatás megoldás lenne. Biztosan szívesebben tanultok, minthogy otthon nézzétek édesapátok és nagymamátok "képét". Esetleg keressetek külföldi munkát, vagy nem tudom.. :) Az a lényeg, el-el-el...
2012. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Privátba bárkivel többet elmondok de ide nem írok ki konkrétumokat
2012. febr. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!