Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2 éves lesz éjszaka...

Kisfiam 2 éves lesz éjszaka nagyon sokat felsir rengeteg teát iszik van hogy 2 litert gyümölcs teát! Kicsi korától nem alusza át az éjszakát. Tudnátok valami tanácsot adni milyen teát adjak neki? Vagy valami nyugtató, altató tea van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen ne adj neki ennyi teát több 100% gyümilevet és vizet egy kicsit hanyagold a teát megviseli a gyomra és a veséjét is
2012. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 2 liter folyadék rengeteg ekkora gyereknek. Én nézetnék egy vércukorszintet. A gyümölcstea milyen? Azokban is lehet koffein. Meg kellene próbálni minnél hígabb teát csinálni, és átszoktatni a vízre. Így biztos hogy kevesebbet is kelne.
2012. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam nem kel neki se a gyümölcslé se a viz !

Sir hogy tea :)

2012. febr. 16. 13:19
 4/14 anonim ***** válasza:

ha ennyit iszik éjszaka, akkor szinte biztos, hogy éhes!!!


ma adj neki tejet, ha megissza és alszik akkor holnaptól változtatnotok kell a napi étrenden! vacsora mindig bőséges legyen, utána kaphat nasit és lefekvéshez akár 3-4 deci tejet!


milyen teát adsz neki? pontosan márkája, neve?

lehet nem is gyümölcstea, csak gyümölcsös és akkor koffeines... de az is lehet, hogy azért nem tud aludni mert ez a 2 liter folyadék annyira megterheli a veséjét. mondjuk ha éjjel 2 litert iszik akkor összesen mennyi jön ki? rengeteg, ez már cukorbetegsés gyanú :S

2012. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Saga erdeigyümölcsizü 2 literbe egy filter és 4 kanál cukor kevés citromlé
2012. febr. 16. 13:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó étvágyu gyerek és jól eszik
2012. febr. 16. 13:50
 7/14 anonim ***** válasza:

cukrot ne tegyélbele!!!

nagyon nagyon sok a tea. lassan szoktasd hozzá kakao, tej aramellás kakaó,viz gyümilé bármi csak ne tea egésségtelen

2012. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia

Kisfiam decemberben volt 2 éves.

Ő is sokszor felkelt éjszaka teát inni,de "csak" 2-3 dl-t ivott meg egy éjszaka,cumisüvegből.

Persze az éjszakákat 2 éves koráig még át sem aludta.

Pont a 2.-ik születésnapján elharapta belül a száját-pontosan nem tudom hol,mert nem engedte megnézni-és innentől fogva nem volt hajlandó többet cumisüvegből inni.

2-3 éjszaka többször is felébredt kérte a teáját,de az üveg nem kellett neki,felülni meg lusta volt,hogy igyon,igy nagy szerencsére kevesebb,mint 1 hét alatt leszokott az éjszakai ivásról és végre végig alussza az éjszakákat is este 21.00-től reggel 8-ig.

Meg kérdezhetem a te kisfiad miből iszik,pohár vagy cumisüveg?

Mert,ha üvegből és elvennéd tőle,lehet ő sem kelne fel inkább.

2012. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én is megkérdezném a gyermekorvost, nincs-e valamilyen betegség a háttérben. Szerintem a cukor is okozhatja, hogy nem alszik, illetve a fogainak sem tesz jót, hogy egész éjszaka cukros lében áznak.
2012. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Naturland-os teát vegyél neki. Van mangó, eper-málna és erdei gyümölcsös ízben. Kifejezetten koffeinmentes teák.

És nagyon finomak.

2012. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!