Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a barátainak segít...

A párom a barátainak segít bármiben, de ha én itthon megkérem arra mosogasson el maga után, mielőtt egy hosszú hétvégére elmegy kiakad és veszekedősnek tart, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja megváltoztam, pedig ezelőtt nem éltünk együtt, így most új szituációkba kerültünk, és nem változtam meg, csak jobban megismerte egy másik oldalamat is. Engem nagyon bosszant, hogy kettőnk után takarítok, felesbe fizetünk mindent, szóval az sincsen, hogy gyes miatt tűrök, mert ő fizeti a nagyobb részt az életünkből és ezért csendben maradok, ugyanakkor részt veszek ki én is, de zavar, hogy a náthás zsebkendőit a tányérra helyezi, nemgyőzök hipózni, amerre megy arra vannak utána a tányérok, nagyritkán kiviszi és akkor megjegyzi, hogy hű ő elmosogatott, amikor nagyon kiakadok, hazajön, 20 perc alatt rendet tesz, máskor meg hol a távirányító, számítógép, telefont nyomkodja, miközben nekem is ugyanolyan fárasztó a napom, főzök, mosok takarítok, tanulok, és bosszant, nagyon bosszant. Ezen kívül megjegyzi, ez az én tányérom ezt ő nem mosogatja el, meg ne várjam el tőle, mert egy fazekat nem olyan könnyű elmosoganti, ELEGEM VAN.
2012. febr. 17. 17:12
 1/6 A kérdező kommentje:
és már nem tudom mit mondhatnék neki, számtalanszor elmondtam, 10 percre nincsen ideje.
2012. febr. 17. 17:14
 2/6 A kérdező kommentje:
ugyanakkora részt veszek, elírtam
2012. febr. 17. 17:16
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Nem kéne inkább egy normális pasit keresned? Olyan is van ám...
2012. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok egymással elégedettek, akkor jobb külön folytatni az utatokat! Kár egymás idegeit enni!

Gondolom nem vagytok házasok, gyermek sincs, akkor most kell a végére tenni a pontot!

2012. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha már most ez van mi lesz késöbb, lakva ismeri meg egymást az ember... ennyi. nektek nem jött be. keress normális faszit mert igy 20 éven át mindennap azzal fog elmenni hogy te tul sokat melozol ö meg semmit nem csinál,és ezt naponta egymás fejéhez fogjátok vágni...

ha benne maradsz a szarba az meg a te bajod. ha eleged van lépj. ö nem fog megváltozni hidd el!

2012. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és most 4 napig nem látjuk egymást, csak megkérdeztem miért maradt a 3 napja mosatlanul hagyott edényei a mosogatóban, amit meguntam és én tettem be a mosogatóba a lakást járva. Látom elolvassa a levelemet, de nem válaszol, sőt nagyon nem is lehet vele beszélgetni, mert fáradt.
2012. febr. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!