Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolatban lévő...

Hosszú kapcsolatban lévő párok! Szokott pénzelni titeket a párotok?

Figyelt kérdés
Az exem beszéli hogy a mostani barátnőjével így állnak hogy sokszor ő ad neki pénzt.Nálatok ez hogy működik??Vagy ez csak nekem új?
2012. jan. 15. 14:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%
Vannak, akiknek ez taermészetes, velem viszont még soha nem fordult elő, el sem fogadnám.
2012. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

én egyetemista vagyok, párom jól keres, néha ad nekem pár ezret, hogy fizessem ki a könyveimet pl

amit én nehezen fogadok el, de mindig érvel hogy neki is jó lesz ha én diplomás leszek :D

2012. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 fehér gandalf ***** válasza:
9%
sosem értettem mi ez a pénzelés dolog. ha sarkonálló lenne vagy hostess vagy kisérő akk még csak csak ,de ha nem az akk minek fizet?
2012. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
17%

Pénzt sosem kapok tőle, max meghív vacsorára, néha kapok 1-2 apróságot. Ő már dolgozik, én még tanulok. Pénzt csak kölcsönbe fogadnék el tőle.


22/L

2012. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Nesi81 ***** válasza:
90%
Szerintem egy hosszú távú kapcsolatban ez természetes és semmi gond nem adódik belőle. Persze nem a másik kihasználásáról beszélek. 9 éve nagyunk együtt, jelenleg én munkanélküli vok, természetes hogy mondjuk ruhát vagy arckrémet, ilyeneket veszünk. És nem az én fizetésemből
2012. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez nem helyes... Volt egyszer h a baràtom pènze nàlam maradt, màr nem emlèkszek miért, vissza akartam adni, de õ momdta, h tartsam meg, mikor viccbõl bevàgta hogy a szolgàlataimért, olyan egy maflàst kapott, h bezsibadt a kezem...
2012. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
54%
Én úgy gondolom, hogy vannak "pénzéhes" csajok, akik csak azért vannak a férfival, hogy fizessenek neki ezt-azt, vagy mindent. Ők általában vagy nem boldogok, vagy boldogok a pénztől. Mindenkit más tesz boldoggá, és szerintem nektek kell eldönteni, mi a normális. Én 3 éve vagyok együtt a párommal, és azon kevesek közé tartozunk, akik boldogok, minden rendben van, és őszinték vagyunk egymáshoz. Nálam ez azt is jelenti, hogy nem akarom tőle, hogy sokat költsön rám. Összességében természetesen többet költ rám, mint én rá, meg szokott hívni moziba, vagy kapok apróságokat, de konkrétan pénzt nem szokott adni. Max ha kérnék, de azt nem szoktam! Viszont mindenki más, barátnőm pl egy 4 éves kapcsolatban él, és ő rendszeresen kér a pasijától pénzt úgy, hogy : "szia kicsim, elmennék vásárolni. Adsz pénzt?" nekem ez nem annyira szimpatikus, de ízlések és pofonok
2012. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
15%
Engem rendszeresen pénzel a párom, olyan aranyos. Jól megrakom és akkor kinyílik a pénztárcája. Jobb, mintha apróért güriznék napi 10-12 órában. 30/F
2012. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 fehér gandalf ***** válasza:
15%

egy olyan barátnő nekem is kéne akit ha megrakok pénzt adXD


napjába 7* ünnepelnénk.

2012. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
10éve vagyunk együtt. már diáként is úgy éltünk ,ha nekem van neki is és forditva. sajnos 1 baleset miatt táppénzen vagyok 6hónapja,és még 6 hónapig biztos ,hogy nem mehetek vissza dolgozni. ha még várnak vissza egyatalán. a lábam van gipszben. A férjem minden reggel úgy meggy el itthonról,hagy nekem pénzt ha lekell mennem a boltba ,ide a házba legyen nálam. Ha a baleset elött kértem az azért volt mert csekkeket,rezsit stb rendeztem. az én pénzemböl szoktuk a kaját állni. De csak úgy,hogy na szépitkeznék apukám adj lovét na ilyet még nem csináltam...
2012. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!