Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apai nagymamám szerint én...

Az apai nagymamám szerint én tehetek róla hogy apukámnak sosincs pénze, mert rám kell ölteni a gyerektartás miatt a fizetése 50%át. Hogyan vágjak vissza hogy vegyen már vissza?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,mert apukám megcsalta anyukámat több nővel is és egyszer haza hozott vmi nemi betegséget is amit anyukámnak is átadott.

Én egy autoimmuniv betegség miatt,már toloszékes vagyok nagyon nehzen megy járás,több kezelésre is járok. Ugy volt hogy apukám a kezelések meg a nagyobb kiadások költségeibe be száll,meg fizeti a gyerektartást,de mivel nem tette meg anya ujra beperelte. Így most már tiltják a fizetéséből de nem 20%ot hanem a helyzetemre valótekintettel 50%ot tiltanak le neki.

A mamám engem hibáztat hogy én tehetek róla h apunak sisincs pénze,meg a válás is az én hibám. ha nem betegen születek akkor anyukámnak lett volna ideje hogy teljesítse a házzassági kötelezettségeit. Ezt mondja,

Én sem akartam így születni,nem hiszem h én tehetek róla. Már nem szívesen megyek hozzá le. Mikor láthatás van apu szokott levinni. És ott folyamatosan ezzel súlyt a mamám h minden az én hibám. Jobban örülnék ha apukám se tartaná velem a kapcsolatot mert ő is érezteti velem h miattam nincs pénze sosem. Mondtam is már neki h nem kéne látogatni,én nem fogok haragudni ha nem jön meg semmi ilyesmi,de azt mondta ha már ennyi pénzt kiad akkr megnézi hogy mire.


2012. febr. 18. 14:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért csak elég ideges vagyok,most is a mamáméknál voltam és felidegeltek
2012. febr. 18. 14:54
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Jó ég kerüld öket nem normálisak hogy mondhat ilyen szemét dolgokat 1 nagymama.
2012. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Igen és valószínűleg te akartál megszületni. :/


A gyerek felelősség, és sokba kerül ,akkor is ha egészséges.

Ha apud bánja és a nagyid bánja a dolgot, akkor adok nekik egy tanácsot: ne csináljon több gyereket. És vállaja a felelősséget.

2012. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

rosszul esik nekem hogy így éreztetik hogy sokba kerülök.

Meg h miattam volt a válás meg a megcsalás is...

2012. febr. 18. 15:17
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem miattad nézet félre az apád, anyád nem ismerte elégé.

Én egészséges gyerek vagyok, de apám így is félre ment. Pedig anyu tudott vele is foglalkozni.

Csak rossz kifogás, nehogy szembe kelljen nézni a tényekkel: gyenge ember és csapnivaló apa.

2012. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Te akartál megszületni? Te akartál beteg lenni? Te kényszerítette apádat, hogy megcsalja anyukád?


Ha ezekre a válaszod "nem" akkor kakkantsd le a nagymamádat! :)

2012. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
nem tehetsz semmiről, ők a bunkók!
2012. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora szemét a nagyanyád!

"ha nem betegen születek akkor anyukámnak lett volna ideje hogy teljesítse a házzassági kötelezettségeit"

Hát ezen különösen felhúztam magam! Házassági kötelesség? Mi, hogy feküdjön le széttett lábakkal a férje elé, ha nem, akkor ne reklamáljon, ha megcsalják? Undorító hozzáállás...

És talán te direkt betegen akartál megszületni?

2012. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 tetris ***** válasza:
100%

Micsoda egy ostoba, primitív némber a mama!

Senki sem kötelezhet arra, hogy elmenj vele ehhez az öregasszonyhoz. Egyszerűen közöld az apáddal, hogy nem mész el oda!!!! Ha apád látni akar, menjen el hozzád, ott szivesen találkozol vele, de nem mész el vele sehova, ezt vegye tudomásul. Nehogy már erőszakkal odavigyen ahhoz a vén boszorkányhoz!

Azért az is milyen már, ahogy apád nyilatkozik rólad, hogy látni akarja, hogy mire megy el a pénze. Ez szerintem nem az önzetlen atyai szeretetet mutatja, inkább anyagiasság.

Arra pedig egy percig se gondolj, hogy te bármiért is hibás lennél. Apád fejéhez senki se szorított fegyvert, hogy megcsalja az anyádat. Saját döntése volt a hűtlenség.

Hát akkor vállalja a következményeit. Te erről nem tehetsz.

A nagyanyád meg olyan szívtelen, és olyan ostoba, hogy kár is egy ilyenre a szót fecsérelni.

2012. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy?De ugye meggyogyulsz?Remélem a mamád nem lesz a betegségedben!Még a fia a jófiu,hogy megcsalta a feleségét.Elég baj az,hogy beteg gyereket szült anyukád.Majd az élettől visszakapják ők ezt!Apudnak van most nője?Inkább nagyanyád a maga dolgával foglalkozna minthogy téged piszterül állandóan.Pénztől nem leszel boldogabb pláne ha kapod az osztást is.Sajnállak,de mond meg neki,hogy nem akarsz vele találkozni!
2012. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!