Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, az ellentétek...

Mit gondoltok, az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor történt-e már meg veletek ilyesmi. :D
2012. febr. 18. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem igen de nem a végletekig. Én pl. azt vettem észre, hogy párommal az egyik felünk teljesen megegyezik, a másik pedig totálisan az ellentéte. Néha az egyik jön jól, néha a másik. Ha kapásból 100%ban ellenétei egymásnak két ember akkor nem hiszem, hogy közös nevezőre tudnak jönni, gondolok ott a szórakozásra, közös együttlétekre, együttélésre. Kellenek a közös pontok. :)
2012. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Az a mágnes. Mi emberek vagyunk. ;)
2012. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem történt velem még ilyesmi, de az elején biztos jó dolog lehet mert izgalmas, de aztán a végén már lehet zavaró lehet, hogy Ő szeret bulizni, én inkább az együtt romantikázzunk kettesben egy lány zene mellett típus vagyok pl: és ez az idők folyamán oda vezet, hogy 'Jujj ne menj' Ő meg 'Jujj megint hallgathatom a drámát' de nem mindenesetben : ) Fogalmam sincs igazából, csak egy tipp:) 14L
2012. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lágy zene mellett* bocsi
2012. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En és a férjem mindenben ellentétek vagyunk, igen van amikor fárasztó!
2012. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vonzzák, egy darabig. Legalábbis párkapcsolatban nekem ez a tapasztalatom. Akivel ellentétek voltunk, azzal nagyon "se veled se nélküled" kapcsolatunk volt, rettentően sok vitával. Mostani kapcsolatomban nagyon jól kijövünk, hasonló elveket vallunk, hasonlóak a tulajdonságaink, tehát eléggé harmonikus.

Hát kinek mi, nekem nagyon fárasztó volt az a kapcsolat, és nagyon nem sírom vissza :/

21/L

2012. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Nem tudsz harmonikusan együtt élni olyannal, aki tök más, mint te.

Ez egy hülye szállóige, de szerintem abszolút nem igaz!

Ha te csöndes vagy, és lassú, visszafogott, halálra fog idegesíteni egy hirtelen természetű, hisztizős, türelmetlen, pörgős ember.

És fordítva te is őt, mert idegesíti majd a csöndességed, és puffogni fog rajta...

Mindenki azzal érti meg magát, aki hasonló hozzá.

2012. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, én férfiállat vagyok, a párom nőstény.
2012. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon eddig nekem nem jött be..
2012. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!