Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan nőről, akinek 25 éves koráig még nem volt normális munkahelye?

Figyelt kérdés
Csak diákmunka. Szerintem elég gáz.
2012. febr. 10. 00:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Feltéve, ha próbálkozott és nem szart bele mindenbe. Azért ne felejtsük el, hogy milyen a helyzet szeretett hazánkban...
2012. febr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

A munka az muka a mai villágban a diák mukát is becsülni kell.

Sajna kis országunk legnagyobb baja hogy nincsenek munkahelyek.

2012. febr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

Én 28 vagyok/F. De én még egy napot sem dolgoztam. Sajnos. Munkaügyre járok mióta kijártam az iskolát. És állandóan azt kérdik: -Van már valami? Én járok oda, ezért nekem kellene, hogy segítsetek, bmeg.

Gyárakba hiába küld, 1 hónap után elküldenek úgyis 300 embert. Külföldre is küldene. Minek, hogy megöljenek, meg elsülyedjen a hajó? Én nem kockáztatom ezért az életemet.

Én boltba akarnék menni, de ott sehol sincs állás.

2012. febr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Nézegetem a profession.hu-t, Ahol én lakom, egyetlen munkahely sincs a környéken. Csak mindenhova orvosokat, ügyvédeket vesznek fel, azokat is mind Pesten meg Egerben.

És ez az oldal állandóan spamet küld az e-mail címemre. Így segítenek az emberen?

2012. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

A párom is 25 éves, most szerezte meg a mérnöki diplomáját, de még igy sem kell sehova. :( 1. a szakmájában nem igazán van állásajánlat,2. ha van is, oda csak tapasztalattal rendelkezőket vesznek fel.

Szóval,én nem itélném el azt, aki csak diákmunkát végzett...gyakran nem lustaságon múlik az, hogy valakinek nincs rendes állása.

2012. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

egy átlagos orvostanhallgató is 25 évesen munkatapasztalat nélkül van, meg akik tanulnak azok is.


diákmunka is munka, ha azt csinálta akkor nincs gáz

2012. febr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
szerintem te csak lenézed az illetőt és önigazolást vársz, hogy jogosan vannak hülye nézeteid
2012. febr. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem gáz. Nekem is csak diákmunkáim voltak... illetve nem, hazudok, voltam 3 hónapot gyárban, amire ráment az egészségem. Azóta semmilyen fizikai munkát nem végezhetek, meg kültéri munkát sem (pl. a fagyban szórólapozni stb.)... úgyhogy nagyon nem érte meg, főleg úgy, hogy 38 ezer forintot kaptam nettóban 2 műszakban 8 órára...

24/N

2012. febr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Pár hónap és betöltöm a 25-öt.

1 hónapja kaptam végre rendes 8 órás jól fizető munkát.

De 15-18 éves koromig dolgoztam ismerősnek feketén elég jó pénzért,onnantól egyetem,és diákmunkával megvolt a minimálbér,saját magam tartottam el eddig is.

Mosz úgy állok hogy van egy diplomám,mérnöki,illetve van egy elkezdett,még kb másfél év.

Kit érdekel hogy attól hogy már dolgozom 10 éve,rendes bedolgozott napom van vagy 15? Kutyát se,nyugdij ugyse lesz.

Akinek nem tetszik,az nem irom le mit casinálhat,mert kitörlik a hozzászólásom.

25/N

2012. febr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
A diákmunka feltétele a hallgatói jogviszony, ergo amíg tanult, dolgozott. Miután végzett a sulival, nem talált munkát. Sajnos ilyen világot élünk, bár én ilyen téren a jég hátán is megélek típus vagyok és még a legnagyobb válságban is sikerült munkahelyet találnom ill. váltanom, amiből pozitívan jöttem ki a végén.
2012. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!