Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki epilepsziás s elköltözik...

Aki epilepsziás s elköltözik otthonról, egyrészt a munka másrészt a saját élete elkedése érdekében, hogy fogadták ezt a szülei és a rokonai?

Figyelt kérdés
Nálam is ez a helyzet, én is elköltöztem magam s epilepsziával élek együtt. Van valakinek ezzel kapcsolatban, ehhez hasonló tapasztalata?
2012. febr. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nővérem epilepsziás. Soha nem gondoltunk rá, hogy majd azért itthon marad, mert van ez a betegsége. Együtt tud vele élni, ahogy nagypapám és nagybátyám is. Ne ez legyen a visszahúzó erő, ha elköltözöl otthonról.
2012. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már elköltöztem, itt élek pesten, dolgozok is, csak kíváncsi voltam, tapasztalatokra, kinek a családja hogyan élte meg ezt, mert az én családom kicsit furcsán fogadta, végül elfogadták, más választásuk nem volt :)
2012. febr. 19. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem (egy tősgyökeres epilepsziástól :)), attól függ, hogy milyen a betegséged.

Nekem gyógyszer mellett hál' Istennek semmi bajom. Anyumat persze megviselte az elköltözés, de nem emiatt :D

Szóval ha nálad esetleg problémásabb a dolog, akkor érthető, ha a szüleid aggódnak. Persze a szülők mindig aggódnak, de ebben az esetben alapja is van/lenne :)

2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is epilepxiás vagyok GM rohamos és miért kellene ezért otthoról elköltözni. Ez a betegség különben a Királyok betegsége igy mondja a közmondás.Cézár, Nagy Sándor,és több hires ember is ebben a betegségben szenvedett és mindenki csinálta a dolgát, teszem ezt én is ,és jól megvagyok a betegségemmel együtt. Egyszer majd ugy esek el, hogy ott maradok és itt a vég.
2012. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!