Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg gyanúsitottam a férjemet...

Meg gyanúsitottam a férjemet hűtlenséggel. Teljesen ki volt akadva, hogy ilyet feltételezek róla. Mit gondoltok, ha nem volt hűtlen, akkor ilyen reakciót válthat ki belőle az ha meg gyanúsitom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni, miből gondolod, hogy megcsal?
2009. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
10:45-ös válaszolónak:okos asszonnyak nincs férje!bocs ezt nem hagyhattam ki.a kérdésre:szerintem kiakadhat ha alaptalan a vád és az sértő neki.ha becsületes ember.ha simlis vagy nem teljesen megbízható,akkor terel vele.te ismered.milyen ember?
2009. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha hűtlen, akkor is reagálhat így, mint az én volt férjem is! A reakció a balhéra semmit nem jelent.
2009. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!