Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg gyanúsitottam a férjemet...

Meg gyanúsitottam a férjemet hűtlenséggel. Teljesen ki volt akadva, hogy ilyet feltételezek róla. Mit gondoltok, ha nem volt hűtlen, akkor ilyen reakciót válthat ki belőle az ha meg gyanúsitom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A feltételezés, hogy hűtlennek tartod is kiválthatta ezt belőle, viszont akár meg is játszhatta magát...

Te ismered a férjed. (vagy nem...)

2009. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
ha nincs bizonyítékod, ne gyanusítgass! Max. ha furcsán viselkedik, akkor szépen, finoman, ravaszul kérdezz rá, hogy ennek mi az oka.... okos asszony okosan kérdez!
2009. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármi lehet. Vagy azért háborodott el, mert tényleg jogtalanul gyanúsítottad meg és gondold el, hogy ez neked is milyen rosszul esne és valószínűleg te is ki lennél akadva. Vagy az is lehet, hogy meglepődött és színlelt, hisz hogy lehetne még erre reagálni? Nem fogja azt mondani, hogy igen, megcsaltalak...
2009. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Bizonyíték nélkül ne gyanúsítgass, mert az csak tönkretesz mindent.
2009. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom. Azzal, hogy meggyanusítottad, azt mondtad, hogy nem bízol benne. Én ezért szakítanék. Semmi értelmét nem látom egy olyan ember mellett élni, aki nem bízik meg bennem.

Ha nem érzed jól magad a házasságban (ezért gondoltad, hogy megcsal) akkor üljetek le és tisztázzátok, hogy miért vagy elégedetlen. Ha pedig valami miatt kezdtél gyanakodni, akkor kérdezz rá konkrétan, hogy mi ez és ne mindjárt hűtlenséggel gyanusíts.

Szerintem rengeteget ront egy kapcsolaton, egy ilyen törés.

2009. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon harmonikus kapcsolatban élünk már 5 éve. Soha nem volt igazából vitánk, még hangos szó sem nagyon. Én szigorúan veszem a hüséget, soha életemben nem jártam félre, és terveim alapján ez már így is marad. Féltékeny sem vagyok, tökéletesen megbízom a kedvesemben (már menyasszonyom). Amikor anyagi nehézségeink voltak, plusz munkát kellett vállaljak itthon, egy munka csúszott, és a megrendelö (aki nö volt) meg kellett várja. Este késön lett kész, kifizette, és elhúzott. Erre egy pokoli nagy hisztit kaptam a nyakamba, hogy biztos nem csak dolgoztunk. Az volt az egyetlen alkalom a kapcsolatunkban, amikor bevágtam magam után az ajtót. Akkor nagyot csalódtam, úgy éreztem, minden eröfeszítésem, hogy jó ember legyek, fölösleges volt. Iszonyú szar érzés volt, hogy gyötör a lelkiismeret, ha csak fel is merül bennem a hütlenség gondolata, erre meg lazán bevádol, hogy félrekefélek. Ha a párod is ilyen helyzetben van, akkor tökéletesen megértem a reakcióját.
2009. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát.... nem zörög a haraszt, azt szokták mondani.

Nyilván volt valami alapja, hogy meggyanúsítottad, de nem volt okos húzás részedről, ha nincs bizonyítékod rá.

Ha engem alaptalanul vádolnának valamivel, bizony én is nagyon kiakadnék.

De te tudod, hogy a férjed meg tud-e játszani egy ilyen jelenetet....

2009. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, engem még nem csaltak meg (vagy nem tudok róla) és én sem csaltam meg senkit. Volt már olyan helyzet, hogy felmerült bennem, hátha valami van amiről én nem tudok.. de igazából azzal volt gondom, hogy éppen akkoriban nem éreztem, hogy a másik szeret. Konkrétan nem vádoltam meg akkor a barátomat, hogy megcsalt. Csak szomorú voltam. viszont szerintem ha valami gyanús, nyugodtan rá lehet kérdezni, de meggyanúsítani nem kellene, hiszen sokmindent félre lehet érteni és sokmindenről ugye nem is tudunk (pl mint amit az előző férfi mesélt) Szerintem ebben semmi nincs.

Egyébként azt hiszem a hangnem az, amin a férjed megsértődött, nem is az a tény, hogy azt hiszed van valakije. Biztos sértődött voltál, vagy megbántott, és ez nyilván érződött rajtad azon, ahogy kérdeztél, és ez bántotta. Az előző férfi is azt írja, hogy "hiszti..." és nem konkrétan maga a kérdés.

Mellesleg, lehet hogy mégis van benne valami. Ha nem voltál vádló és hisztériás, és mégis rettenetesen megsértődött, akkor lehet hogy tényleg jól sejtesz valamit. Mindenesetre egy bocsánatkérést megér a dolog, hogy érezze, te szereted, és gondold végig még egyszer mi történt magadban. És várj, ha tényleg megcsal, akkor az előbb utóbb kiderül.


30/N

2009. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is tudott kiakadni, meg olyan pofával nézni, hasonló szituban, hogy elszégyelltem magam, mekkora dög vagyok, hogy gyanúsítgatom. Aztán pár nap múlva úgy bebukott, mint a huzat. Akkor már nem volt akkora arca.
2009. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán megjátszhatta. Az én párom 2 gyerek mellett csalt meg, bár le nem feküdtek.

Akkora hisztit csapott, pedig nekem bizonyíték is volt a kezemben.

(ugyanakkor valóban az a buktatója,h ha nem is csal meg, akkor is ugyanezt mondaná, vagy ugyanígy viselkedne)

2009. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!