Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a lányotok a felsorolt igen szokatlan, esetenként társadalmi erkölcsöket felrúgó dolgok közül valamelyiket megtenné vagy szeretné?

Figyelt kérdés

Mondok néhány példát, s szeretném megérdeklődni, ti mit reagálnátok erre? Mi lenne a reakciótok? Mit tennétek? Kérlek adjátok meg, hány éves a lányotok!


1. A lányotokról megtudjátok, más a nemi identitása, vagy vonzódik a saját neméhez és szeretne szexelni vele.

2. A lányotok alkalmi szexelni szeretne sok idegen emberrel.

3. A lányotok kábítószer vagy alkohol függő, kicsapongás mértéktelenül, esztelenül.

4. A lányotok intim tetoválást csináltatna magának.

5. A lányotok le szeretné borotválni a haját teljesen, vagy félig egy punk haj miatt.


2012. febr. 20. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
A 2. és a 3. veszélyes lehet, a többi csak különcség, amivel legfeljebb kinevetteti magát.
2012. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Nehéz lenne eleinte elfogadni, de ugyanúgy a lányom maradna és szeretném. Maximum megkérném, hogy kezelje ezt a helyzetet a lehető legdiszkrétebben.

2. Felvilágosítanám ennek a veszélyeiről, mind testileg mind lelkileg. De ha már nagykorú lenne, nem szólnék bele.

3. Biztosan elbeszélgetnék vele, ha úgy látnám, hogy szükséges, akkor szakemberhez fordulnék vele.

4. Ezzel semmi bajom nincs.

5. Mindenképp lebeszélném róla, és megkérném, hogy ne tegye.


a lányaim: 29,25,19 évesek

2012. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Hát a legjobban az ötössel egyeznék ki, mégpedig azért, mert valszeg megbánná, hogy hülyén néz ki. :) Ha más nem, tennék róla, hogy megbánja, mert halálra cikizném, milyen idétlen a tar feje és a családot is belevonnám ebbe.

Ha leszbikus lenne, el tudnám fogadni, persze nem díjaznám, ha a fiam lenne meleg, azt jobban fel tudnám dolgozni, talán mert a nőket nő létemre sem bírom, főként a feministákat, na és egy leszbikus általában feminista, legalábbis az ismerőseimet nézve ez a tendencia.

Szexelni idegenekkel akkor sem engedném, ha ehhez rácsot kell a szobaablakára szerelni és magántanulóvá tenni.

Drog és alkoholnál szintén ez a szitu, egy apáca társasági élete jobb lesz, mint az övé, ha tudnám, hogy ilyesmibe kezd...

A tetoválást meg az én beleegyezésemmel sehova sem csináltat, pénz nélkül nehezen menne, éntőlem meg egy vasat sem kapna, az fix.

2012. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom mindenféleképp a lányom marad!Ha így, ha úgy, de a lányom.Biztos sok álmatlan éjszakám lenne mert ezek olyan felsorolt dolgok ami minden anya rémálma.Az biztos hogy megpróbálnék vele beszélni,kiszakítani az ilyen vagy hasonló környezetből!Éjjel nappal vele lennék!Nekem három gyermekem van.A lányom 6 éves!
2012. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez se nem rajtunk, se nem rajta múlik. Ha lezbikus lett, hát az lett. Csak ne előttem enyelegjen, és lehetőleg nyilvános helyen se. Ne reklámozza, csak diszkréten éljen úgy, ahogy neki megfelelő.

2. 18 éves kora fölött ebbe semmi beleszólásom nincs. Védekezzen, de ennyi esze csak van, igyekeztem úgy nevelni. Ha neki jó, hát csinálja.

3. Beutaltatnám pszichiátriára.

4. Valószínűleg soha nem tudnám meg. De nem is érdekelne. Nem nekem kell nézegetnem a tükörben, és nem is én szexelek vele, hogy esetleg zavarhasson. Az még jobban zavarna, ha mondjuk az egész hátát tele varratná, bár az se érdekelne nagyon, neki kell vele jól éreznie magát. De azt mindenki látná, esetleg megszólhatnák érte, az intim tetkót meg csak azok látják akikkel olyan bensőséges a viszonya.

5. Borotválja, majd visszanöveszti, ha megunja, hogy mindenki csúnyán néz rá. Biztos húznám a számat érte, de ebbe sincs beleszólásom.


19 éves

2012. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetris ***** válasza:
79%
Kedves kérdező! Remélem ezek nem rád vonatkozó kijelentések, mert akkor nagyon-nagyon-nagyon együttérzek szegény szüleiddel.:)
2012. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 16:10!


Megnyugtatlak, hogy nekem ilyesmi még csak elő sem fordult életemben! :)

2012. febr. 20. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2-3 parás, a többi viszont simán vállalható, még ha egyben is megcsinálja. Az intim tetkó csak rá tartozik, ha csaja van akkor az nézegeti, a haja meg visszanő.
2012. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as és a 2-es zavarna, a többit elfogadnám... Mondjuk a tetkóról valszeg úgyse tudnék, de ha megbeszélné velem, rávenném, hogy legalább valami civilizált helyen csináltassa, ahol nem fertőződik el. Haj visszanő, a leszbikusokat annyira nem csípem ugyan, de attól még a gyerekem maradna.
2012. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

alkalmi szexeltem már egy ismerős párral valamint a barátommal 4esben.

tetkóm van, bár nem intim.

nyáron le szeretném borotválni oldalt egy 10 centis sávban a hajam.


anyunak csak a hajborotválással van baja, a többin csak mosolyog.:)

2012. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!