Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukának holnap lesz a...

Anyukának holnap lesz a névnapja és szeretnék neki vmit adni de nincs pénzem. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
valamit készíteni szeretnék ami gyorsan megvan .
2012. febr. 20. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
készíts neki ebédet, vagy tortát, meg találj ki valami közös programot, annak jobban fog örülni, mintha összedobsz valami "fölösleges kacatot". tapasztalatból tudom sajnos.
2012. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és ha csinálok neki gyöngyből valamit az is jó???
2012. febr. 20. 18:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős vagy?

Fiú vagy lány?

Szabás-varrás, festés, fúrás-faragás? Miben vagy jó?

2012. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Egy anyuka mindennek örül amit nem neki kell megcsinálni.Pl kitakarítol mire hazaér, vagy csinálsz egy egyszerű vacsit vagy csak egyszerűen egy csodás habos kávé egy nagyöleléssel...Tapasztalatból tudom .Egy anyuka:)
2012. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ismét divat a gyöngyből fűzött óraszíj, karkötő, esetleg hozzá nyaklánc, valami hasonló. Szerintem ezek nagyon jók. Fogj hozzá!
2012. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok 12 éves a festés megy mivel tetoválónak készülök :) köszönöm :DDD
2012. febr. 20. 19:01
 7/15 anonim ***** válasza:
egy nagytakarításnak fog örülni a legjobban. takarítsd ki a hűtőt, a fürdőszobát, vasalj el, porszívózz, stb...
2012. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Süss neki egy egyszerű sütit pl. muffin az hamar megvan és finomak is. Vagy palacsinta tortát. :)

Takarítsd ki, rajzol/fess neki valami szépet. Esetleg egy szakácskönyvet összeállíthatsz és kinyomtatod vagy ha szereti az idézeteket akkor egy olyat. :)

OFF: Tetoválónak készülsz? Én is! :D Írhatok privátot? :)

15/L

2012. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
de cuki vagy! szerintem bármit készítesz anyukádnak, nagyon fog örülni neki, sokkal jobban, mintha csak vennél neki valamit :)
2012. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :DDD
2012. febr. 20. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!