Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és az anyám...

15 éves vagyok és az anyám eltűnt és csak levelet hagyott hogy már nem bírja az apám mellett. Nem tudom hol van és hogy jól van-e. Nem tudom mit tegyek hogy el-e mondjam valakinek vagy valami. Van valakinek valami tanácsa hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérem az értelmetlen kommentelők kíméljenek mert nagyon szarul érzem magam.
2012. febr. 5. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, biztos keresni fog téged nemsokára.
2012. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mikor történt ez? Mióta nem tudsz róla semmit? Apád nem keresi?
2012. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Be kéne jelenteni az eltűnését, de nem neked, az apádnak. Ő nem csinál semmit?
2012. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem éred el, nincs se rokonoknál se barátainál,keresd fel a rendőrséget vagy valami hasonló hivatalt. Ilyen időben, ha nem tudja hol meghúzni magát, könnyen eshet baja.


De nyugodj meg, biztosan valamelyik rokonánál van.

2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bánomisén ***** válasza:

Egész biztosan jól van az anyukád, ne aggódj. És az is biztos, hogy nemsokára keresni fog téged.


Lány vagy?

Mikor ment el anyukád otthonról?

2012. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elérni rokonoknál, barátoknál, kérdezd meg, ha ismered a kollégáit, hogy náluk van-e! Hívogasd, hátha hamar meggondolja magát.

Ha még mindig nem került elő, beszéld meg ofőddel, holnap úgyis hétfő - minél hamarabb, mert biztos tud mondani valamit, megnyugtatásul meg valami tippet, hogyan tovább.


(Anno velem is megesett, csak akkor kb. 6 éves voltam, hogy anyám annyira megharagudott meg meg akart lepni, hogy pár órára lelépett - ami akkor örökkévalóságnak tűnt. Aztán visszajött.)

2012. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj, biztosan csak időre van szüksége, nesokára jelentkezik! kitartás!
2012. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok és már Apám kereste mindenhol.Már szóltunk a rendőrségnek is és minden rokonnál érdeklődtünk de senki sem tud semmit.Csak épp ma tudtam meg hogy Miskolcon van mert apám lenyomozta a facebook-os ip címét.Egy kicsit megnyugodtam mert nem lehet nagy baja ha internethozzáférése van de ez sajnos azt is jelenti hogy munkát is talált és akkor nem fog felkeressni. :(

És az a legszarabb hogy néha csak úgy ok nélkül sírva fakadok mert nagyon szeretem őt és nem tudom mivel magyarázni mert ezt nem akarom elmondani senkinek.

2012. febr. 6. 16:18
 9/14 anonim válasza:
Szia. Sajnálom, ami veled történt. Hidd el, sírni nem szégyen. Én a te helyedben már tuti full kiborultam volna. Miért nem próbálod meg felvenni vele a kapcsolatot? Mondjuk facebookon?? Sok sikert!:-)
2012. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és hiába próbálom felvenni vele a kapcsolatot nem válaszol már az üzenőfalát is teleírkálltam de semmi válasz.
2012. febr. 6. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!