Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy csalódott férfi,lelkileg sincs valami jól,sosem jöttek össze a kapcsolatai.Megjelent az életében egy nő,de ez a nő mindig azt mondja neki amit hallani akar,annyira bele van zúgva.És ezt a férfi be is eszi és oda van a nőért.Szóval miért van ez hogy egy kapcsolatban nem az egyéni vélemény,az őszinteség számít?Miért kell azt csinálni,viselkedni amit a férfi hallana?Más is tapasztalt ilyet?
2012. febr. 21. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nő viselkedik így, akinek nincs elég önbizalma és attól fél, hogy a férfi elhagyná, ha egyes dolgokban ellent mondana neki. Esetleg még nagyon fiatal lány viselkedhet így, akinek még nincs kellő élettapasztalata és ezáltal kiforrott véleménye dolgokról. De lehet idősebb nő is, aki megrekedt ezen a szinten.
2012. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy akarja megszerezni a pasit!
2012. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi van féltékeny vagy, hogy az a nő szerzi meg nem te?
2012. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátnőm csinálja ezzel a pasival és nem tartom korrektnek!Sőt a pasit is ismerem már régóta.CSak azért tettem fel a kérdést mert én nem ilyen vagyok,és zavar.
2012. febr. 21. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenek 2 oldala van az egyik fél hazudik a másik elhiszi és nem azért mert beveszi hanem mert élvezi hogy boldogság hormon termelődik az agyában ha az igazat mondaná gyakoribb lenne a vita amit egyikük se élvezne.
2012. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!