Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy normális kapcsolatban,...

Egy normális kapcsolatban, egy idő után elmúlik az a rózsaszín köd, hogy 'Waóó de helyes ez a srác' másik félről 'De szép ez a lány'?

Figyelt kérdés

Nálatok ez még meg van, kisbaba után is, esetleg esküvő után is, vagy egy idő múlva, már csak egymásra úgy tekintetek, mint 'Szeretem' és már nem tartod úgy helyesnek mint régen.

Rövidebben a kérdés, de sokkal hülyébben hangzik, nektek párotok tetszik, azaz még érzitek azt a lángot mint először?


2012. febr. 21. 20:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen tetszik még a párom, elég sokszor érzem a lángot is, bár ő jobban :)

Szerelmes vagyok belé, de a feltétlen szeretet is megvan. Persze nem olyan a szerelem mint 14 éve amikor még friss volt, vagy mikor 10 éve összeházasodtunk de mindig fel lehet újítani az érzelmeket :)

29/N

2012. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hittem nem jól fogalmaztam meg a kérdést, de akkor érthető, köszönöm a rendes választ, pont ilyenre voltam kíváncsi : ))
2012. febr. 21. 20:58
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy 5 éves kapcsolat után értékesnek tartod -e a válaszom, de végül is, azt mondják a tudósok, hogy 2,5 évig tart ki a rózsaszín köd, szóval talán ez is megteszi mint tapasztalat. :)


Nekem rengetegszer mondja a párom a mai napig is, hogy gyönyörű vagyok, még olyankor is, amikor reggel felébredek, vagy csak egy laza otthoni ruhában vagyok. Én is van, hogy ránézek, és azt gondolom, hogy olyan jól néz ki. Mondjuk ennek kifejezése nem feltétlenül romantikus véget ér :)


Én azt mondom Neked, hogy én 5 év után helyesebbnek látom, mint amikor megismertem. Az, hogy elmúlik a rózsaszín köd, az nem rossz dolog, mert az azt jelenti, hogy megismered a párod rossz tulajdonságit.


De az érzés, amit éreztél, az nem lesz kevesebb, épp ellenkezőleg, sokkal mélyebb lesz. Azt már persze nem szerelemnek hívják, hanem mély szeretetnek, de nekem ez az érzés sokkal jobb és szebb, mint az előző.

2012. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Egy idő után egymáshoz szoknak a párok, megszokják, hogy a másik látta már őket kócosan/smink nélkül/otthoni ruhában, éppen ezért nem csípik már ki magukat egymásnak, na ilyenkor múlik el a rózsaszín köd. Ha kicsit vissza akarod csempészni, akkor ilyesmiket megtehetsz, mintha első randitok lenne kb. úgy készülsz az esti vacsorára is.
2012. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Én már több, mint 3 éve vagyok együtt a párommal, de már nem rajongom őt úgy körül, mint az elején. Persze szerezem őt, sokat gondolok rá, ha nincs velem, de már nem olyan erős ez az érzés. Inkább mély kötődéssé, ragaszkodássá, megszokássá vált a dolog.

27N

2012. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem először kifejezetten nem tetszett a párom. Aztán beleszerettem és "megszépült"... Én napról napra egyre helyesebbnek látom, pedig már össze is házasodtunk. Lehet fordítva működöm?! :D
2012. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Második:Nagyon aranyos volt amit leírtál, én azt gondoltam főleg így 'gyerekfejjel', hogy oké lehet helyesnek tartom most, aztán ha sokáig együtt lennénk már elveszne ez a része. De akkor ezek szerint, épp úgy lehet helyesnek, és szépnek látni valakit 5 év után is, nagyon is hasznos volt :)


Harmadik:Köszönöm, hogy válaszoltál te is : ) Ez az alapja, ha valaki már együtt él a másikkal, de akkor azért teljesen nem múlik el, mert egy kis csinos ruhával, esetleg ha a fiú is kicsípi magát, épp olyan jóképűnek, és szépnek láthatják egymást a párok.


Negyedik: Köszönöm neked is! Akkor ezek szerint, nem minden esetben marad meg, az a nagy vadság ami az elején, de gondolom ott nagyobb a szeretet és az össze tartozás.


De ha lefekszenek egymással a párok, akkor abból adódodóan kívánják egymást.

2012. febr. 21. 21:21
 8/30 A kérdező kommentje:
ötödik: Köszönöm, nem tudom, hogy fordítva működsz-e, én egyenlőre most látom nagyon helyesnek Őt, aztán lehet elmúlna, de most az elején nagyon szeretném, vagyis nagyon rajongnék a kinézetéért, mivel ha nem ismerem nem szerethetem, de azért még belezúghatok :))
2012. febr. 21. 21:23
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Mi 8 éve vagyunk együtt , a rózsaszín köd már elmúlt, de átalakult egy nagyon erős szeretetté és ragaszkodássá. A férjem a mai napig bókol nekem és meg egyszerűen hogy csak egyet mondjak imádom csak úgy nézni amikor pl alszik.Ma reggel is én hamarabb fent voltam és ilyenkor sokszor csak úgy nézem, hogy milyen édesen durmol mellettem. Egyszerűen imádom. És ez csak egy pl. volt. a mai napig akárhányszor beszélünk mondjuk telefonon úgy rakjuk le , hogy szeretlek. Gyermekünk még nincsen egy év múlva tervezzük. De az szerintem még egy kötelék lesz, és hát a kisbabában meg magunkat láthatjuk viszont.Ha most találkoznék vele akkor is tetszene pedig elég sokat változtunk az évek alatt.
2012. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

A válaszíró 90%-ba


Vagy Romlik a látásod :D:D:D

2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!