Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki mit érzek,...

Elmondjam neki mit érzek, vagy már mindegy és csak a méltóságomat veszíteném el?

Figyelt kérdés

Szakítottunk 3 év után, mindkettőnk életének legmeghatározóbb 3 évét töltöttük együtt. Az utolsó néhány hónap már kínlódás volt, illetve ő igyekezett, de én kínlódtam. Két hete vagyunk külön, múlt héten költözött el, de minden nap látjuk egymást, mert együtt dolgozunk. Én teljesen átértékeltem a múltat fejben, és azt érzem, hogy szeretem, hogy nem akarom elveszíteni, hogy rengeteget hibáztam és nagyon sok mindent másképp csinlnék ha kapnék még egy esélyt. Tegnap láttam egy csajjal, nem csókolóztak vagy ilyesmi, de nagyon egyértelműnek tűnt a szituáció.


Nem tudok aludni, nem tudok enni, annyira hiányzik, hogy azt érzem kiszakad a lelkem. Nem tudom eldönteni, hogy most mondjam el, mikor még talán nem késő, vagy hagyjam kicsit élni, fejlődjek abban bízva, hogy visszatalál hozzom. Én 26 nő vagyok, ő 30 férfi. Ti mit tennétek? Elmondanátok ami még kikívánkozik, vagy megírnátok egy levélben, vagy hagynátok a francba? Hülyét csinálnék magamből ha a nyakába borulva bőgnék, hogy én szeretem, és megbántam, hogy ez lett belőle?


2012. febr. 22. 07:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted, mondd el. Legalább megpróbálod.

Sosem késő.


Ha "csak féltékeny lennél", azt rendezd magadban, még ha fáj is, és hagyd őt mást szeretni.


Üdv,

2012. febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azon kellene elgondolkodni, hogy miért laposodott el a kapcslatotok. Annak nem lenne semmi értelme, ha újra kezdenétek és ismét ellaposodna. Az írásodból az derül ki, hogy "ő igyekezett te kinlódtál" összefoglalva te untad meg. Akkor most szerintem féltékeny vagy egy kicsit. Nagyon furcsa, hogy három év után meguntad. Amennyiben úgy érzed, hogy te is tudsz "IGYEKEZNI" akkor közelítsél.
2012. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny vagyok. Átgondoltam tiszta fejjel mindent, már azelőtt is ezt éreztem, hogy láttam a csajjal. Tudom, hogy miket rontottam el, azt is tudom, hogy miken kell változtatnom és rá is léptem a változás útjára. Nekem összekuszálódott a lelkivilágom, és tőle vártam a rendberakását. Dehát persze nincs az az igyekezet a másik oldalról, ami az én problémáimat megoldaná és így mindig csalódtam. Látom a pontokat, ahol hibáztam, és úgy érzem tudnék is változni. De ehhez idő kell nekem is. Nem tudom, hogy van-e értelme bármit mondani, vagy inkább bizonyítani kell, és bízni abban, hogy időben észreveszi, hogy már másképp állok a dolgokhoz.
2012. febr. 22. 07:40
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
ket hete vagytok kulon de mar csajozik... felejtsd el. csak magadat jaratod le. szakitottatok o maris talalt valaki mast, velemenyem szerint tul hamar is..
2012. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nyilván csak búfelejtés, meg az önbizalom feltornázása, nem hiszem, hogy a következő élete párját találta meg. Inkább nem akar gondolkodni, és ez leköti.
2012. febr. 22. 11:05
 6/24 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki a helyedben azokat a dolgokat amiket ide leírtál. Ez nem büszkeség és tartás kérdése. Igen is vannak helyzetek amikor tudni kell odaállni és elmondani amit gondolunk még akkor is ha esetleg visszautasítás lesz a vége. Ha nem próbálod meg akkor majd verheted a fejed a falba hogy miért hagytad elmenni anélkül, hogy elmondtad volna hogy szerinted lehet folytatás és te kész vagy változtatni. Azt írod ő igyekezett, tehát ez azt jelenti, hogy fontos voltál neki az utolsó pillanatig. Akkor most te is tedd oda magad ha már rájöttél hogy hibáztál. Ezzel akkor is tartozol neki ha nem lesz folytatás. 37/nő
2012. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Elmondhatod, de ne most!!! Várjál kicsit, mondjuk egy hónapot, és nyugodtan mondd meg neki, hogy te még mindig szereted. Mert most nagyon kétségbeesettnek tűnsz.

Viszont ha ő már nem akarja a kapcsolatot, akkor hiába minden. 3 év nagyon hosszú idő, nehéz lesz kiheverni, de ne akaszkodjál rá, mert az taszítani fogja, inkább régi haverként közeledjél először és csak később finoman tudasd vele, hogy nem közömbös.

A közös munkahely meg tök durva.

2012. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Inkább azt bánd meg amit megteettél,mindsem azt amit nem!!

És ez teljesen így van hidd el nekem.Állj oda míg nem késő,és mond el neki még ma vagy holnap amit ide leírtál!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nézd csak én most milyen helyzetbe kerültem,ne várd meg míg ő is ilyen helyzetbe fog kerülni! Az érzéseinket soha sem szégyen megvallani!

Hajrá aztán majd írj!

2012. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Elolvastam a történeted, de abban nagyon különbözik, hogy nálatok elmúlt 7 hónap, és te látod, hogy ő változott. Mi viszont még sehol sem tartunk.
2012. febr. 22. 13:26
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem magadat alázod meg ha két hét után keresed, közben már csajozik.
2012. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!