Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki mit érzek,...

Elmondjam neki mit érzek, vagy már mindegy és csak a méltóságomat veszíteném el?

Figyelt kérdés

Szakítottunk 3 év után, mindkettőnk életének legmeghatározóbb 3 évét töltöttük együtt. Az utolsó néhány hónap már kínlódás volt, illetve ő igyekezett, de én kínlódtam. Két hete vagyunk külön, múlt héten költözött el, de minden nap látjuk egymást, mert együtt dolgozunk. Én teljesen átértékeltem a múltat fejben, és azt érzem, hogy szeretem, hogy nem akarom elveszíteni, hogy rengeteget hibáztam és nagyon sok mindent másképp csinlnék ha kapnék még egy esélyt. Tegnap láttam egy csajjal, nem csókolóztak vagy ilyesmi, de nagyon egyértelműnek tűnt a szituáció.


Nem tudok aludni, nem tudok enni, annyira hiányzik, hogy azt érzem kiszakad a lelkem. Nem tudom eldönteni, hogy most mondjam el, mikor még talán nem késő, vagy hagyjam kicsit élni, fejlődjek abban bízva, hogy visszatalál hozzom. Én 26 nő vagyok, ő 30 férfi. Ti mit tennétek? Elmondanátok ami még kikívánkozik, vagy megírnátok egy levélben, vagy hagynátok a francba? Hülyét csinálnék magamből ha a nyakába borulva bőgnék, hogy én szeretem, és megbántam, hogy ez lett belőle?


2012. febr. 22. 07:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Még jön a cuccaiért, meg amúgy is mindennap találkozunk, tehát nem kell keresnem :) A kérdés, hogy elmondjam-e neki az érzéseimet, azt hogy beláttam, hogy hülye voltam és szeretnék megváltozni, és minden erőmmel azon vagyok, hogy ez sikerüljön is.
2012. febr. 22. 13:55
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis érdemes lenne tisztáznod Vele (higgadtan!) mindazt,ami most Benned lezajlik,aztán majd Ő eldönti,mihez kezd a helyzettel.Akkor is megéri,ha éppen nem lesz a dolognak pozitív végkifejlete,ugyanis legalább nem marad meg legbelül az a bizonyos ,,mi lett volna,ha..." érzés.
2012. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Csak az marad meg, hogy mi lett volna ha, előbb bizonyítok és csak aztán mondom el :) Ez a dilemmám tárgya, hogy most, vagy legyek türelmes, hagyjam lecsillapodni a dolgokat.
2012. febr. 22. 14:07
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyébként március 11-én lenne az évfordulónk. Arra is gondoltam, hogy akkor meghívom egy vacsira, és akkor mondom el.
2012. febr. 22. 14:15
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is mondd el neki azt, amit ide leirtal.

Ha valoban tiszta fejjel gondoltad at a dolgokat, akkor ebbol meg siman lehetne akar jobb kapcsolat is, mint elotte.


Velem tortent egy honapja, hogy szakitottam a parommal.. teljesen ugyan ez a szitu volt, szorol szora.

Napokig gondolkodtam, hogy mi tevo legyek, leirtam mindent egy fuzetbe, mikor mire gondoltam, miben szeretnek valtoztatni, mit varok ettol a kapcsolattol, hogy majd megszakadt a szivem..

Vegulis 2 het mulva oda adtam neki, amikor jott a cuccaiert.

Igazabol nem tudtam, hogy ad-e meg egy eselyt, mert ugy nezett ki, mint akit mar nem is erdeklek, de amikor elolvasta nagyon orult neki, mondta, hogy mar pedig kezdett lemondani rolam.


Szerintem leirhatnad esetleg Te is, mert en ugy vagyok vele, hogyha valami fontosat akarok mondani, akkor utana jut csak eszembe a lenyeg, meg ilyenek..

Jaj, meg szerintem ne varj ezzel sokat.

Ha esetleg erzi, hogy van meg eselye Nalad, akkor csak ketelyek kozt hagyod..


Egy probat siman meger.. Ha tenyleg szereted, akkor tedd felre a buszkeseged.

Sok sikert!

2012. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Végülis egy részét már leírtam neki egy levélben, de abban csak beláttam, hogy hibáztam, és bocsánatot kérek. Utána pont jött a cuccaiért, én meg pont fürödtem. Bejött a fürdőbe, téblábolt, én kicsire kuporodva folyattam a vizet, odanézni sem bírtam. Aztán kinyőgte, hogy nagyon szép levelet írtam és már ezért érdemes volt. De azt nem fejtette ki, hogy szakítani volt érdemes, vagy együtt lenni. Én pedig nem találtam meg a szavakat akkor még. Hülyeség lenne ezt az egészet úgy tálalni, hogy kivárom az évfordulónkat és akkor csapok egy romantikus valamit? Az a baj, hogy nagyon kevés idő telt el ahhoz, hogy bármilyen változást érzékelhessen.
2012. febr. 22. 21:03
 17/24 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg ugy ertette, hogy mar ezert erdemes volt szakitani, hogy ilyen szep levelet tudj irni neki, s belasd, hogy hibaztal.


Szerintem meg az evfordulotok elott talalkozz vele, de ne is ugy, hogy most ez egy konkret randi lesz, csak uljetek be valahova egy kavera, beszelgessetek. Ez nem szamit "nyomulasnak" se. Aztan ha esetleg jol el lesztek, meg minden, latod rajta, hogy van meg esely, akkor utana lepd meg.


Azt hiszem, hogy tisztaban van o is azzal, hogy az ember nem tud megvaltozni egyik naporl a masikra. Az viszont mindenkeppen pozitivum, hogy erte kepes vagy ezt megtenni.

Semmi kepp ne add fel, egy probat meger. 3 evet nem felejt el ilyen hamar az ember..

2012. febr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Na, leírtam szinte mindent. Holnap felolvasom neki, mikor jön a maradék cuccáért.
2012. febr. 23. 10:17
 19/24 A kérdező kommentje:
Már meg is mondtam, hogy szeretném úgy tervezni, hogy tudjunk picit beszélgetni. Nagyon drukkoljatok nekem, hogy ne kelljen csalódnom!
2012. febr. 23. 10:21
 20/24 anonim ***** válasza:
Juj, akkor szurkolunk! Mindenkepp ird meg, hogy mi volt, mert mar kivancsi vagyok! (:
2012. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!