Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy lány nem...

Normális, hogy egy lány nem vágyik párkapcsolatra? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Én lennék az a lány. Nekem ovi óta az volt az egyik életcélom/vágyam, hogy párkapcsolatom legyen. Aztán ez folyamatosan csökkent (jó akkor pár kell csak házasság nem stb), míg végül mára odáig jutottam, hogy egyáltalán nem várok rá. Volt komoly kapcsolatom, nem törték össze a szívem, nem történt velem semmi baj, nem utálom a férfiakat... A felfogásom sem olyan szabadelvű, szóval én még egy csókot sem adnék annak akit nem szeretek, nem bulizok, stb... Ha mások valamit el akarnak érni a kapcsolataikban akkor én mindig szurkolok nekik, ha idős párokat látok szeretetben akkor elérzékenyülök... De ha arra gondolok, hogy nekem is kéne, akkor nem, nem is irigylem őket. Vannak emberek akiket rettentően szeretek, de boldoggá tesz ha a nap végén hazamehetek és egyedül lehetek.
2012. febr. 22. 20:12
 1/6 Tactical ***** válasza:
90%

Én néha járok bulizni, de sokszor én is inkább egyedül szeretek lenni, ahelyett, hogy haverokkal menjek inni, vagy szerezzek magam mellé egy lányt. Nem gondolom, hogy ez nemnormális, csak ritka.

Én ilyenkor szoktam végiggondolni dolgokat, és többnyire történeteket írni(novella, szerepjáték, stb.)!:)

2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális, bár nálam ez csak "időszakos", most épp több mint egy éve tart ez az időszak.

Mondjuk nekem elég kemény emlékeim vannak a párkapcsolatról, de ettől függetlenül van olyan ember, akit el tudnék képzelni magam mellé, csak most nem vágyom rá. 14 éves koromtól mindig volt barátom, csak akkor szakítottam, amikor már biztos volt a másik (tudom...). Most szükségem van arra, hogy rájöjjek, ki is vagyok ÉN, úgy igazán, nem pedig XY barátnőjeként.

24N

2012. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged boldoggá tesz a jelenlegi életed, ne is aggódj emiatt. Nem kell mindenkinek pár, nem kell, hogy feltétlen feleség vagy anya légy, nem kell, hogy megoszd az életed bárkivel is, maradhatsz egyedül is. Ha nem vágysz rá, ne erőltesd, vagy megjön majd az érzés magától, ha jönnie kell, vagy pedig így lesz boldog és teljes életed. Szerintem ez teljesen normális.
2012. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. nyüg a kapcsolat.jobban érzem magam egyedül:)

25/L

2012. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, pont ilyen csaj kellene nekem, aki mellett lenne szabadidőm :-) Véletlenül nem jártok valahova szórakozni? :-) 38/F
2012. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, én meg pont harminc felettiekben gondolkodom ;)

24N (második válaszoló)

2012. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!