Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Hogy hozzátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy hozzátok egy lány tudtára, h kedvelitek őt, vagy szeretitek őt (vonatkozhat párkapcsolatra, vagy csak szimplán ismerkedésre, szemezgetésre)?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi :)
2010. jún. 25. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha van vmi közös program akkor vele próbálok lenni. esetleg megölelni vagy csak hozzá érni amikor lehetséges:D. meg ha én is tetszek neki akkor szemezünk. beszélgetek vele. meg iylesmik:D

ha nincs közös program akkor meg a szemezés és az utánna való rész igaz:D


15_F

2010. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apám legegyszerűbb módszer: Mindig vele vagy és kedves vagy vele, a többi magától jön.


OGG L G

2010. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Vedd elő a farkad lóbáld előtte egy picit ha rácuppan akkor tetszel neki!!!! Ennyi az egész
2010. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mi van,ha én lány vagyok? Vegyek egy bránert és azt lobogtassam előtte mint egy zászlót?
2010. jún. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!