Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ameddig a gyerek nem éhezik,...

Ameddig a gyerek nem éhezik, addig szabad a szülőknek alkoholra, dohányra költeni napi szintem több ezer forintot?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 16:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
A ti dolgotok,ahogy érzitek.Sajnálom szegény gyereket.
2012. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
igen,amíg a gyerek el van látva nem szólhat bele senki. Ha az alkoholizálás miatt a gyerek veszélybe kerül akkor természetesen más a helyzet
2012. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

elég annyi, hogy a gyerek nem éhezik?!

A szülő alkoholizálása kihat a gyerek fejlődésére, veszélyeztetve ezzel annak egészségét.

2012. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem. Öcsém az élő példa. Bár a gyerekek nem éheznek, megvan a napi majdnem 2 doboz cigi, plusz kávé és energia ital. most kikapcsolták az áramot. Pedig öcsém dolgozik tisztességgel napi 15-16 órát, de elég kevés a fizetése. Nem tudják beosztani. A felesége is hibás, nem is kicsit, mert ő meg anyuka létére csak a tartozást halmozza. Nem romák, egyikük sem, viszont a pénzzel nagyon nem tudnak bánni :( és most még segíteni sem tudok nekik :(
2012. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
én vagyok a gyerek szerepben. anyám is úgy gondolja, hogy addig kuss a nevem amíg nem éhezem...
2012. febr. 23. 16:25
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
és te ezt hogyan éled meg?
2012. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
hány éves vagy?
2012. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
21%

Nem épp szép dolog, de mondjuk a szülők keresik a pénzt, a gyerek nem éppen mondhatná meg, mire költsék....nehogy már a kamasz beleszóljon abba hogy a szülei cigiznek. Én szüleim is cigiztek kiskoromban, eszembe nem jutott volna mondani nekik hogy "hé nem költhettek cigire mert én azt mondtam". Az alkoholizmus más dolog, de nem mindegy, hogy echte alkoholisták, vagy csak megisznak néha (mondjuk vendégekkel) ezt-azt.


A kamaszok sokszor sértődöttek ha nem kapnak meg egy újabb Nike csukát, ezért a szüleiket vádolják hogy bezzeg cigire van pénz.

2012. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként is érdekes, hogy a kamaszok mindig tudják a családi költségvetést......nem szeretem az ilyen kérdéseket, legtöbbjükből süt, hogy sértődésről van szó.
2012. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Most is sírok... Épp fél órája mondta anyám ezt, mert nekem nem tetszik, hogy vízen spórolunk no meg a fütésen. Anyám, apám dohányzik, napi szinten 1-6 dobozt szívnak (kb 3at vesz naponta anyám amit látok, plusz a munkahelyükön nem tudom mennyit szóval saccolok) apám alkoholista (de ezt inkább ítéljétek meg ti) napi szinten alsóhangon 4 doboz sört iszik meg, de általában 10et ( természetesen hétvégén többet). Egyikből sem a legolcsóbbat fogyasztják.
2012. febr. 23. 16:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!