Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők akik a...

Vannak itt olyan nők akik a főiskola/egyetem elvégzése után egyből kisbabát szültek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy léteznek-e olyan nők akik, amint elvégezték az egyetemet főiskolát, már egyből kisbabát szülnek?
2012. febr. 21. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen, én az egyetem utolsó évében szültem! Tervezett volt, nem bántuk meg!

29/N

2012. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Olyan is van, aki emiatt megszakítja tanulmányait.
2012. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Volt csoporttársam a diplomaosztóra már nem tudott eljönni,előtte nap szült.

De nagy pocakkal végigcsinálta az utolsó félévet,gyakorlatot,államvizsgát.

2012. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Én főiskola közben szültem a lányomat. Jelenleg passzív vagyok, ez a 2. félévem így.. jelenlegi helyzetben (MO-n) senkinek sem kell diplomás, főleg nem több diplomás (2. diplomám lenne). Valószínűleg nem fogom folytatni, nem látom értelmét.


Levelező tagozaton csináltam, mellette 9 év munkaviszonyom van (17 éves korom óta dolgozom).

Egyébként karrierista típus voltam (vagyok), de mióta gyerekünk van, lenyugodtam.

Majd másfél év múlva folytatom, ha bölcsibe megy a lányunk :)

2012. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyan nőkre gondolok, akik az egyetemet főiskolát elvégezték, és nem dolgoztak.
2012. febr. 21. 10:31
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Igaz nekem nincs gyerekem, de ezen kívül most diplomáztam és nem dolgoztam eddig. Így is baromi nehéz elhelyezkedni, hát még gyerekkel, gyakorlat nélkül. Nem is kedvelik az ilyet a munkáltatók.
2012. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem több ilyen évfolyamtársam is volt. Szóval elég gyakori.
2012. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéki vagyok; két osztálytársam ÉRETTSÉGI előtt szült, 5-en 1 éven belül.

Most sajnos egyiküknek sincs munkája :-(

2012. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez egyáltalán nem volt jellemző, nem is nagyon hallottam ilyet, hogy valaki az egyetemi képzés alatt vállalt gyereket illetve közvetlenül a diploma átvétele után szült volna... (Debreceni Egyetem)
2012. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A baba előtt sztem mindenképp jó lenne dolgozni kicsit, gyakorlatot szerezni a szakmában! Én is így tervezem. 2 év munka diploma után, és jöhet a baba is :) Nálunk egyáltalán nem jellemző h diploma után rögtön mennének szülni, inkább suli közben vállalják be, passzíválnak és később befejezik.
2012. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!