Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet egyértelműen arra...

Miből lehet egyértelműen arra következtetni, illetve milyen jelei vannak annak, hogy a feleségem megcsal?

Figyelt kérdés

Néhány hete az az érzés kerített hatalmába,hogy nincs minden rendben köztünk.

Sajnos a megérzéseim álltalában jók szoktak lenni.

Mindezt arra a tényre alapozom,hogy egy álltalam ismeretlen férfival levelezik,és mindig törli az üzeneteket. A viselkedésében csak annyi a változás,hogy mintha kicsit nyugodtabb,higgadtabb volna,mint előtte. Nem húzza fel magát olyanokon amiért régebben szokta.Talán még velem is kedveseb egy kicsit. Nemtudom mit kellene tennem,de azóta pokol az életem,nem akarom elveszíteni,és a gyerekek is megszenvednék a dolgot. Hogy tudnék egyértelmű bizonyítékot szerezni, mert így semmivel a kezemben nemtudok rákérdezni a dologra.Ha esetleg válásra kerül a sor ,számít-e az valamit,hogy ő volt a hűtlen fél, pl.gyermekelhelyezésnél?

Akinek van tapasztalata,kérem segítsen!


2012. febr. 24. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy valaki magába hülyítette. A vicces az, hogy talán nem is ismeri és a valóságban csalódás lenne.
2012. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,annyit tudok még a férfiről,hogy a feleségemmel még lánykorában ismerték egymást,azóta a férfinak is vannak gyerekei, de a közösségi oldalon lévő képeken nincs a felesége,tehát valószínüleg egyedül neveli őket.Hogy akkor volt-e köztük valami,azt nemtudom.
2012. febr. 24. 10:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem biztos, hogy megcsal.

Talán levelezik valakivel, akivel meg tudja beszélni azokat a dolgokat,amelyekhez neked nncs kedved meghallgatni.:)

En is levelezek egy régi munkatársammal, soha nem volt semmi kõztünk csak barátság.

Egymásnak a lelkitársai vagyunk, már több éve, mégcsak nem is találkozunk.

2012. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Amikor én is csaltam az egyik barátomat, majd egy éven keresztül akkor nagyon megváltoztam, kedvesebb lettem boldogabb és nem veszekedtem vele olyanokért amiért azelőtt igen, épp azért mert akkor már nem érdekelt, hogy mit csinál.

Pár hónap után szakítottam vele és elmondtam neki, hogy miért. De ő csak nem akart elveszíteni, vissza sírta magát én meg megsajnáltam és újra kezdtük.Megint hárman voltunk egy kapcsolatban.

És mikor kb. egy év eltelt akkor végleg otthagytam és a másik férfivel voltam még évekig.


Szerintem a feleséged szerelmes lett. Lehet, hogy még nem volt közöttük semmi komolyabb, de az biztos, hogy érzet valamit a másik iránt.

2012. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne,de nem hiszem,sajnos a házaséletünk egy ideje nem túl fényes egyébb okok miatt,ezért úgygondolom ,nem csak beszélgetni akar vele,és ha olyasmit leveleznek ami nem titok ,akkor miért törli ki a leveleket?
2012. febr. 24. 11:01
 6/19 anonim ***** válasza:

Beszélj vele,még mindíg az a legtisztább.

Válásnál csak amerikában van "hűtlen fél", európában mindegy miért váltok (hűtlen is azért lesz valaki,mert otthon valami nem stimmel) tehát a gyerekelhelyezésnél nem számít (és ne zsarold ezzel, semmi értelme)

2012. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezzél rá, ahogyan az én férjem is rákérdezett, hogy kivel levelezek, habár én tudattam vele.

En is kiszoktam törölni,amikor leirom a lelki dolgaimat neki és õ is nekem.

2012. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze ,eszemben sincs zsarolni, aki menni akar azt el kell engedni ezt gondolom,mégha nem is könnyű ezt mondani, a hűtlenségről pedig annyit ,hogy én soha nem csaltam meg őt,pedig nekem is lett volna okom rá,de nem akartam elárulni a kapcsolatunkat,egyszerűen úgygondolom,hogy ez így nem fair,nem tisztességes,akkor álljon elém és mondja meg mit akar,de addig amíg együtt vagyunk,addig ne lépjen félre!
2012. febr. 24. 11:42
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Nos én úgy gondolom hogy ha meg nem is csal akkor lehet hogy valami lehet kialakulóban.ha valami van azt az ember megérzi ha valami nem stimmel és sumákolás van,nem mondom hogy megcsalt de nincs kizárva hogy esetleg valamilyen érzelmeket táplál a férfi iránt.Nyilván ha volt is köztük valami akkor nem fogja azt neked bevallani úgy gondolom.Keyloggeről hallottál már?Egy számítógépet használtok?
2012. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze,már beélesítettem,és várom a fejleményeket,csak jó lett volna már régebben feltenni,akkor már biztosat tudnék. És úgy döntöttem,hogy a hétvégén mindenképpen megbeszélem vele a dolgot,jobb előbb túllenni rajt.
2012. febr. 24. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!