Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a kimondott jelei annak...

Mik a kimondott jelei annak ha egy férfi féltékeny?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. ha találkoztok és gyönyörű és csinos vagy, bók helyett arról beszél, miért van kint a melled, meg hasonló, totál rossz kedvűen

2.számonkér milyen napod volt A-Z-ig beszámolót vár

3.ha találkoztok egy haverjával, odaszól neked, hogy ne vigyorogj rá, ne úgy köszönj, mint egy nyálgép, és akkor beszélj, ha kérdeznek

4.haverok előtt próbál "láthatatlanná" tenni, nem szól hozzád, nem vesz figyelembe

5.egy -két szexi cuccod láttán kiakad, ahelyett hogy tetszene neki

6.agresszív, ideges veled, felsorolja mi nem tetszik rajtad de az ágyban egy virtuóz(mert mégiscsak tetszel neki)

7. ha pasik felé nézel - megkérdezi mit lesel rajtuk - hiába magyarázkodsz, hogy nem érted kikről beszél(mert amúgy totál mást néztél)

8.néha bemegy a melohelyedre, vagy váratlanul állít be hozzád meglepetésszerűen - csakhogy felügyelje pasizol e

9.a teloban a név memoriádat névről, névre végigkérdezi kik ezek

10.megtiltja a szoknya viselést, mielőtt kiléptek az utcára leellenőrzi ha lehajolsz mi látszik ki

11.elkérheti a jelszavaidat a mail fiókodhoz

12.stb

2011. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Első jól mondta, én még hozzátenném azt is, hogy nem beszélhetsz a szomszéd bácsival, nem találkozhatsz volt osztálytársakkal, időre kell hazaérned. Be kell számolnod mindenről, ha említesz egy férfinevet kifaggat ki az, honnan ismered, miért találkoztál vele és mikor stb. Mindig be kell számolnod, hogy hova mész kivel találkozol. Ha késtél valamiért, kifaggat, hogy miért, ki miatt.

Na szóal majnemhogy elvárja, hogy minden percedet felírd és esténként elé tedd az asztalra, hogy Drágám ezt csináltam a mai nap!

2011. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
és érdekes de azt vettem észre a féltékeny pasikon, hogy ők azok akik kiakadnak ha ribancosan van öltözve egy csaj, vagy szexis, szóval leszólják, kinyilvánítják a nem tetszésüket de tulajdonképpen áll a péló....
2011. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy áll a péló... csak azt nem szeretik ha más is úgy látja a kedvesüket :)
2011. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek személyes tapasztalatok, amiket leírtatok?
2011. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

pontosan ezért féltékeny a párjára, mert magából indul ki


lehet erről tapasztalat nélkül beszélni? :)

2011. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát igen az öltözék.. :)

egy hangyányival lengébb ruhába akartam lemenni a ház alatti kisboltba egyből kapom hogy majd elbeszélgetünk hogy mit veszel fel. közben odavan értem

vagy egy öreg csóka tanáromról meséltem neki a nevét direktbe becéztem [akire haragszom azt szeretem becézni naa..

elkezdi erre hogy becézed ? és miket szoktatok csinálni a hátam mögött ?

szóval ilyen nagypapákra is féltékeny.

meg a zenék amik hallgatok. leszólja azösszes férfi előadót.

hahaha

imádom a barátom.

2013. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!