Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy saját...

Volt már olyan, hogy saját édesanyátok küldött el otthonról?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy már lassan két hónapja minden hétvégén(mivel kolis vagyok, egyetemista, hétvégén járok haza) azt kapom édesanyámtól, hogy találjak valami munkát, s álljak a saját lábamra. Meg hogy próbáljak meg nem rajta élősködni, meg lenyúzni róla a bőrt. Pedig csak 20 éves leszek, s egyetem mellett nagyon nehéz olyan munkát találni, ami nem vág egybe az órarenddel. De nem tudom mire vélni, hogy ennyire megváltozott, szinte azt akarja, hogy takarodjak a házból. Pedig mind' azon volt, hogy együtt legyen a család.
2012. febr. 25. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Az én anyám alkoholista.18 évesen arra mentem haza,hogy egy szatyorba összeszedte a ruhámat,és kitett a lakásból.Én ennek ellenére bementem a lakásba.Így nekem esett,megtépázott,és alkoholos mámorában ordibált,hogy takarodjak a háztól.Elmentem.2 hónapig barátoknál húztam meg magam.Munkát találtam,és elkezdtem dolgozni.Az egyetemet el is felejthettem egy időre.Majd elmentem albérletbe.Most 24 éves vagyok.Még mindig albérletben élek,és még mindig ugyanott dolgozom..Elvagyok.Nincs diplomám,de cégen belül mindig küldenek tanfolyamokra,hogy magasabb beosztásba kerüljek.Jól keresek,nyugodt vagyok..

Vannak esetek amikor a kényszerből kell döntenünk..Van amikor jól is lehet belőle kijönni.

2012. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
20 évesen korep vagy bébiszitelés talán szóba jöhet találj valamit meddig tartson el?
2012. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
csak meg akar nevelni, önálló életre ösztönözni.
2012. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Az önálló életre való késztetésnek nem azzal kell kezdődnie, hogy elküldik otthonról. Először is arra buzdítsák, hogy minél előbb menjen munka után, hogy keressen pénzt, majd az után menjen otthonról, saját lakásba/házba. A megoldás nem a rögtöni elküldés lenne.
2012. febr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem, engem otthon akartak tartani. Csak dolgozni zavartak, de igazuk is volt, ám azt nem akarták, hogy elköltözzek (nem azért, mert lenyúlták a pénzem, ellenkezőleg: akarták, hogy legyen tartalékom)
2012. febr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

első vagyok..

Most komolyan,mi rosszat írtam,hogy le kellett pontozni??

2012. febr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokba kerül a tandíjad s már nem bírja anyagilag s kivan ez miatt idegileg,azé küld dolgozni mert csak kiadás van és még ráadásul otthon sem vagy.Nem tucc neki semmit honorálni azzal hogy távol vagy. Én 18 évessen keztem el dolgozni renceressen de amilyen anyagi hátterünk volt hamarabb is elkezdhettem volna nem volt 1 nolmáris új ruhám sem ha a szüleimen múlott,19 évessen én elköltöztem otthonról mert nem birtam az ott létet az állandó marakodást.Talpra áltam és saját magam irányítom.
2012. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!