Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen esetről? Nem durva?

Figyelt kérdés
Lakótársammal elmentünk vásárolni,amikor fizetni mentem,lakótársam úgy bámult a kosaramba,hogy majd kiesett a szeme,ez már nem az első eset volt.Volt,amikor az ágyamra tettem a számlát,és azt is megnézte hogy mit és mennyiért vettem,mert azt hitte nem látom,hogy mit csinál.Nem biztos,de sejtem,hogy kotorászik a holmijaim közt a szekrényemben,mikor elmegyek zuhanyozni.
2012. febr. 26. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pakolj el mindet zárható helyre amit féltesz tőle vagy nem akarod, hogy megnézze.
2012. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%
Kérdezd meg tőle hogy mi bajaXDD
2012. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tudom,miért érdekli őt ennyire,hogy mit és mennyiért veszek,tudom,hogy üres az élete,mert eleinte azt is kérdezte,hogy telefonon kivel mit beszéltem,azóta ki járok telefonálni
2012. febr. 26. 11:15
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem lop el semmit, akkor szerintem nem árt vele ha esetleg megnézi mit vettél. Ha lop már akkor lekéne állítani, főleg a kotorászást, rá kell szólni, hogy hagyd abba az az enyém.. 14L
2012. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek van defektje így nem szólnám le teljesen de az biztos hogy valami nem százas a gyereknél!

Szerintem kérdezz rá és dumáljátok meg!

Bár sajnos vannak olyan emberek akiknek az első kérdésük hogy mennyit keresel és mit mennyiért vettél, honnan van rá pénzed! Lehet hogy ő is csak ilyen! De lehet hogy kicsit antiszociális. Ezt csak te tudod kideríteni...

2012. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

A jó öreg odaintegetős gesztust kell alkalmazni. Egyébként durva, de a jövő generációi már ilyenek lesznek.


[link]


"21st Century Schizoid Man", ahogy a jó öreg King Crimson énekelte vala.

2012. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ilyenkor mutasd meg neki a számlát!

"Tessék, nézd meg nyugodtan, tudom, hogy téged nagyon érdekel. Ugyan, nem kell szégyenkezned, tanulmányozd bátran!"


Hidd el, ami nem tiltott, az egy idő után nem is izgi, leállna.

2012. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem vagytok túl baráti viszonyban. Ő sokkal rosszabbul áll anyagilag? Irigyelheti esetleg, hogy Neked többre futja? Ez jutott első körben eszembe. Nekem is van egy lakótársam, aki elől mindent el kell rakni, mert tör-zúz. Legalábbis a cuccaim sérültek, töröttek mire visszamegyek. Igen,durva.
2012. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ő sokkal gazdagabb tőlem,ilyen kis elkényeztetett csaj,kissé antiszociális
2012. febr. 26. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegyél egércsapdát a szekrényedbe,akkor megtudod,hogy kotorászik e.Én komolyan ezt tenném.Mert szerintem ez bunkóság.Ha valamire kíváncsi,ne kotorásszon,hanem kérdezze meg:)
2012. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!