Milyen idézetet?

Figyelt kérdés

Apukám 60.szülinapjára egy fényképes falinaptárat készítek, és van rá lehetőség, hgy minden hónaphoz a fénykép alá írjak valamit. De egyszerűen nem tudom, hogy mit írjak oda. Valami idézetet? De 12 idézet nem túl erőltetett? Néztem bölcsességeket az életről (mégiscsak 60 éves, nem tini) de nekem olyan erőltett ha mind a 12 hónap alá valami ultramega bölcsesség kerül.

Nincs valakinek ötlete mit lehetne még írni?


2012. febr. 26. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, mit jelent neked az apukád...

Keresgess hozzá illő idézeteket, mondjuk itt:


[link]

2012. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél!:-)
2012. febr. 26. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért érdemes idejárni!


Egy kérdező, aki meg tudja köszönni a választ!


Köszönöm! ;)

2012. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Alap.

Mindig megköszönöm, még akkor is ha nem "hasznos".

Így tanítottak:-)

2012. febr. 26. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még, hogy 12 gondolatot írsz apukádról? Nem feltétlenül idézet, csak egyeszerű mondatok az életéről, kettőtökről. Pl. Ő az, aki biciklizni tanított. Ő az, akire mindig számíthattam. Ő az, akivel minden ősszel almát szedtem. stb.

Szerintem sokkal jobb, mint néhány kimásolt idézet, mert ezek a te gondolataid és azt mutatják, hogy sokat köszönhetsz neki.

2012. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó ötlet!köszi:)
2012. febr. 26. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2012. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!