Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemnek új barátnője van,...

Az exemnek új barátnője van, de én még mindig szeretem őt, vagyis egyre jobban sajnos. Nem tőle tudok a csajról, és nem tudom, hogy rákérdezzek-e. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha rákérdezek és elmondja, akkor megkönnyítem a helyzetüket, hiszen nem kell tovább titkolózniuk, nyíltan felvállalhatják, hogy együtt vannak. Ez persze nekem a felejtést valószínűleg könnyebbé tenné, de nem akarok felejteni.

Ha viszont nem kérdezek rá, akkor marad az örlődés, azon kattogok, hogy mit csinálnak, hol vannak, boldogok-e, stb.

És hát igazából még a mi történetünk sincs lezárva, a fele cucca még nálam van, nem tudom, hogy ő mennyire zárta le magában ezt a kérdést. Nyilván ha nem kérdezek rá, akkor van esély arra, hogy egyszer csak elém áll, hiszen elém kell állnia, hogy van valakije, és akkor biztos lehetek benne, hogy ő lezártnak tekinti az ügyünket. Szóval nem tudom eldönteni, hogy jobban járok, ha tisztán látok, vagy megvárjam míg ő lép.


2012. febr. 28. 07:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
már bocs, de mért kéne titkolozniuk? nem jártok az exeddel, szakítottatok. Hogy van e új barátnője vagy sem az ahhoz már nincs közöd. Szólj neki hogy vannak még nálad cuccai, el viszi e vagy maradjon még nálad...
2012. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Mivel már az exed, gyakorlatilag mindegy, hogy van-e partnere, az egy lány, kecske, fiú, vagy akármi.


Szerintem próbálj meg nem foglalkozni vele. Amint lehet, küldd el neki a cuccait és minél kevésbé tartsd vele a kapcsolatot.

2012. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

1. Semmi közöd az exedhez, akár van új barátnöje, akár sem, ez nem tartozik rád.

2. Miért kellene titkolóznia, ha új barátnöje van, mivel nincs már veled együtt, ezért szabad, és akkor lép új kapcsolatba, amikor akar.

3. Jobban tennéd, ha nem azon erölködjél, hogy NE tudd elfelejteni, ezzel csak magadat kinzod, értelme meg nincs.

4. Ne keress lehetöséget a találkozásra, mert ezzel csak lejáratod magadat.

2012. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

"ha nem kérdezek rá, akkor van esély arra, hogy egyszer csak elém áll, hiszen elém kell állnia, hogy van valakije, "


Màr miért kellene Erröl veled beszénie? NEked smemi közöd ahhoz, hogy van-e valakije.


MAximum ar derül ki idövel, hogy el akarja vinni a maradék dolgait töled, de ez független attól, hogy talált-e új partnert. Arra meg ne számits, hogy visszajön hozzád.

2012. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Túl sok minden köt minket össze, együtt is dolgozunk, tehát nap mint nap látjuk egymást, beszélünk. Szerdán elmegyünk inni egy sört együtt. Nekem van még mondanivalóm neki, látom a hibáimat, értem mit miért csináltam, és jobban szeretem, mint valaha :(
2012. febr. 28. 07:56
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha az exednek barátnője van egyértelmű hogy ő lezárta veled.Ha netalán nem jön neki össze ez a kapcsolat és visszamegy hozzád az is csak ideiglenes lesz,addig mig nem találja meg az utódodat.

Ne kérdezz rá,mivel nem vagytok együtt semmi közöd ahhoz hogy van valakije vagy nincs.

Szolj hogy a holmijait vigye el és kész.

2012. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Meg azért nekem kicsit morbid ez, hogy 3 évet úgy lezár, és úgy kezd újba, hogy nincs két hete, hogy elköltözött, sőt igazából az ő szekrényében még mindig az ő cuccai vannak.
2012. febr. 28. 07:58
 8/29 anonim ***** válasza:
konkrétan nem kell neki bejelenteni ,hogy van valakije.Mivel nem tartozik rád.Miért szakítottatok ha te még ennyire szerelmes vagy belé???Hány évesek vagytok???
2012. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én 26, ő 30. Azért szakítottunk, mert idióta voltam és nem mertem elhinni azt a tündérmesét amit együtt építettünk, és elkezdtem mindenben keresni a hibát. Belémállt egy rögeszme, hogy én nem belé vagyok szerelmes, hanem a tündérmesébe. Mostmár tudom, hogy belé voltam szerelmes és nem a mesébe.
2012. febr. 28. 08:00
 10/29 anonim ***** válasza:

8/8 vagyok.


Mondjuk ha 3 évig együtt voltatok azért kellett volna neki mondani hogy nah vége....Hogy hogy nálad vannak a cuccai még???

2012. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!