Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhoznátok? Ne leszóljatok,...

Elhoznátok? Ne leszóljatok, véleményt/segítséget kérek.

Figyelt kérdés

A nagymamám aki nagyon közel állt hozzám 10 éve meghalt.Akkor vásárolt új gáztüzhelyt, 2 hónappal előtte.

Azóta csak áll a lakásban.Talán 10x volt bekapcsolva.

Az enyém pedig kb. 3 hónapja tönkrement, újat venni nem tudunk,mert 3 gyereket nevelünk.Mivel a házat mindenestől anyukám örökölte,felajánlotta,hogy hozzam el,neki nem kell,mert 2 is van.Nagyon jó lenne,mégis nyugtalansággal tölt el a gondolata,hogy nálam legyen.Félek,hogy én is meghalok....sokat hülyének gondoltok talán, de tényleg így van.Ti elhoznátok?



2012. febr. 29. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is hozd el nyugodtan,mert úgy gondolom,nagyid is ezt szeretné,biztos neked adná,mert nem szeretné,hogy ne tudj a gyerkőceidnek főzni,ráadásul anyukád is felajánlotta.Nyugodt szívvel hozd el.A nagyit pedig őrizzétek meg szép emlékként.

2012. febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát ha nagymamád nem azért halt meg mert szivárgott a gáztűzhelyből a gáz, akkor nyugodtan hozd el.


Nincs összefüggés a kettő között. Nem nézlek hülyének, néha nekem is vannak ilyen gondolataim, szerintem mindenkinek, csak van aki gyorsabban elfelejti és aztán nem emlékszik rá.


Ha szükséged van rá, használd, hiszen azért van. Nagymamád is biztos neked adná, ha tudná, hogy neki már nem kell és neked szükséged van rá. Főleg a 3 gyerek mellett gondolom nagyon is kell.


De ezt már előttem is írták, nem tudok újat mondani.

2012. febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedvenc bútordarabom a nagymamámtól örökölt vitrines kredenc. Kedvenc ékszerem a nagyim lencsefülbevalója, amit a haláláig viselt.

Egyiktől sem lett bajom, te is nyugodtan elhozhatod azt a tűzhelyet.

2012. febr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Attól ne félj, hogy a gáztűzhellyel együtt utánad jön a halál is. Butaság.


Anyukám fél éve halt meg, nővérem lakott a közelében és összeszedett nekem egy csomó ruhát, ami anyukámé volt. Még azt a pizsit is elhozta, amit aznap vettek, mikor kórházba került és első nap az volt rajta. 1 hét kórház után meghalt anyukám 51 évesen, nekem meg itt állnak a ruhái és néha kicsit ódzkodom felvenni őket... olyan fura.

2012. febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
elhoztad? élsz még? :P
2012. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!