Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhoznátok? Ne leszóljatok,...

Elhoznátok? Ne leszóljatok, véleményt/segítséget kérek.

Figyelt kérdés

A nagymamám aki nagyon közel állt hozzám 10 éve meghalt.Akkor vásárolt új gáztüzhelyt, 2 hónappal előtte.

Azóta csak áll a lakásban.Talán 10x volt bekapcsolva.

Az enyém pedig kb. 3 hónapja tönkrement, újat venni nem tudunk,mert 3 gyereket nevelünk.Mivel a házat mindenestől anyukám örökölte,felajánlotta,hogy hozzam el,neki nem kell,mert 2 is van.Nagyon jó lenne,mégis nyugtalansággal tölt el a gondolata,hogy nálam legyen.Félek,hogy én is meghalok....sokat hülyének gondoltok talán, de tényleg így van.Ti elhoznátok?



2012. febr. 29. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd részvétem.

Igen, elhoznám! És nagyon nagy becsben tartanám, mert rá emlékeztet, amíg csak használom. Úgy érezném, hogy belőle egy rész mindig velem van!

2012. febr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz a tűzhelytől, elhiheted.Nagymamád is azt akarná, hogy használd.
2012. febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhoznám,mivel szükségem van rá.Én is párom nagyijának a gáztűzhelyét használom ö is meghalt sajnos.Meg részben az ő butórai vannak nálunk.
2012. febr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hozd el, szép emlék lesz a nagyitól, a mi családunkban sem halt meg senki amikor elhozott nagymamámtól használati tárgyakat,
2012. febr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 10 éve ott áll és elhozod,szerelővel köttesd be és tisztíttasd ád ,nehogy bumm legyen !
2012. febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elhoznám! Ugyanis nektek szükség van rá, nagymamád pedig biztos odaadná neked. Párommal mi is az ő nagymamájának a cuccait használjuk, mert önszántából bement egy idősek otthonában (állítása szerint itt minden a papára emlékeztette...).
2012. febr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy elhoznám. Mi is örököltünk dolgokat a nagymamánk után,én a mai napig az ő mikróját használom,amit nem sokkal halála előtt kapott szülinapjára.Itt vagyok,nem haltam meg.Ez elég buta gondolat,nem lesz semmi bajod attól,hogy egy halott személy dolgait használod.
2012. febr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hozd el,ha nem volt köztetek rossz viszony miért gondolsz arra, hogy bármi rossz is történhet ezért.Ha tudná,hogy szükséged van rá ő is biztosan neked, rád hagyta volna.Vigyázz rá,mert tőle egy emlék még ennyi év után is!
2012. febr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elhoznám. Gondolj arra, hogy azon még a Nagyid is fözött, és ez tök jó érzés lehet!
2012. febr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hozdd el és a rajta fözött étel sokkal jobb ízű lesz!

Nem a halottaktól kell félni, mert csak az hal meg akiről elfelejtkeznek!

2012. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!