Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha gyerekkori...

Mit tegyek ha gyerekkori sérüléseket nem tudok feldolgozni és nem tudok szakemberhez fordulni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál szakemberhez? Keress egy Családsegítő Központot!

Ha semmisem, akkor [link]

John Bradshaw: Vissza önmagunkhoz – A bennünk élő gyermek felfedezése - dolgozd fel a könyvet, ehhez kell egy segítő.

2012. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Kineziólógust, családállítást javaslok.
2012. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

A kineziológust én is javaslom.

Ha szeretnél nyugodtan írj privátban, hasonló cipőben jártam + pszichológusnak készülök.

2012. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem tudom, hogy milyen jellegű problémáról van szó, de

Susan Forward Mérgező szülők c. könyvét tudom ajánlani. Mindenféle dologra van benne eset és segítség. Azt hiszem a netről is le lehet tölteni. Kemény könyv, de sokat ér!

(Családsegítőt javasolok én is, vagy ha gondolod, akkor írj, szociális munkás leszek.)

2012. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
PSZICHOLÓGUS!! Van sztk rendelő! Ott ingyenes, ha emiatt nem tudnál elmenni...
2012. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudsz, ha akarsz. Van ingyenes pszichiátria is. Ha gyerekkori sérüléseket akarsz feldogozni, ahhoz mindenképpen egy szakképzett vezető kell (nem kineziológus, nem egyéb sarlatán, nem félkész pszichológus, aki maga is kínlódik valamivel mégcsak nem is holmi mezei pszichiáter) nem öngyógyítás, hanem kőkemény terápia, nagyon speciálisan képzett pszichiáter vagy klinikai szakpszichológus szakember, aki betonbiztos stabilitással bír érzelmileg.

Mindenki más a legjobb jószándékkal is többet árthat, mint amit használ.

Valamint nem akármilyen személyiség a részedről, hogy el bírd viselni a felszakadó valahai létállaptok fájdalmait. És támasz, nagyon erős érzelmi támasz - legalább egytelen embernek FELTÉTLENÜL és minden körlmények mellett melletted KELL állnia.


Én tudom, mert több mint hét éve ebben élek. Keményebb, mint bármilyen testi vagy lelki betegség, több erő kell hozzá, mint bármihez az életben.


Ja: ha belevágsz, sok éves munkára készülj, ahol nincs szabadnap, nincs szabadság, nincs "most leállunk egy kicsit, mert elfáradtam", nincs karácsony, nincs pihenés.


De (ha túléled) a végén ott a a teljes lelki szabadság. :)

2012. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

2. vagyok, tudod én semmivel seminar kínlódom. Felt tudtam dolgozni admin velem történt egyrészt, meet erös személyiség vagyok másrészt mert vannak gyerekeim és máshogyan bánok velük mint ahogy velem bántak. Nem kell egyböl pszichiátriára küldeni mivel nem tudhatod mekkora a sérülés, ezért se tudálékoskodj!


Kedves kérdezö!

A kineziológus nem sarlatán ahogy megírta az elõzõ a barátnõmön is segített. Hegemony kellettek, details megoldódott a családi probléma persze ehhez kellett a család is.

Remélem sikerül feldolgoznod a téged ért traumákat!

2012. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!