Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet helyre hozni egy...

Hogyan lehet helyre hozni egy kapcsolatot ami jelenleg romokba hever?

Figyelt kérdés
Jól megvoltunk,közös célok és tervek és minden,szeretjük egymást,de mostanában minden ellenünk fordult,sok vita,féltékenykedünk egymásra elég sokat,nekem a pénzel is gondok vannak,keveset tudunk találkozni,most már 3 hete nem láttuk egymást és még sorolhatnám a dolgokat,félek hogy az élet elsodor minket egymás mellől..mind a kettőnknek egy céljai vannak,szeretjük egymást,nagyon jól megértettük egymást és tényleg minden ok volt de 2-3 hónapja nagyon rosszul alakulnak a dolgok,már volt hogy 2 hétre szakítottunk is..Mit lehet ilyen esetben tenni?Kérlek írjatok valami jó tanácsot mert nagyon félek hogy elveszítek egy olyan embert aki számomra nagyon fontos.
2012. márc. 1. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha fiatalok akkor még előttetek az élet, hogy olyat találjatok, akivel tényleg teljesen össze illetek. 14L
2012. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
27 évesek vagyunk mind ketten.
2012. márc. 1. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most fél évet kint voltam Angliában aupairkedni, havonta egyszer találkoztunk barátommal. Az első hét még tök elviselhető volt, onnantól meg folyamatosan összevesztünk mindenen, nem tudtunk kb normálisan beszélni. Aztán mielőtt találkoztunk, emgint minden rendben volt. Két hete vagyok itthon újra, azóta minden rendben van. Én biztos vagyok benne, hogy a távolság volt az oka. Nálatok nem lehet vmi ilyesmi?
2012. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igen,biztos vagyok benne hogy a távolság miatt van,volt olyan is hogy 1 hónapig nem találkoztunk.
2012. márc. 1. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért pontosan mik az okok hogy nem tudtok találkozni?
2012. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
munka.600 km-re dolgozom jelenleg.
2012. márc. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!