Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinkbaby kérdése:

Jelenleg párkapcsolatban élek. Nemrég kiderült, hogy idővel a párom nyitott kapcsolatot szeretne. Ha én szeretek valakit nem megyek máshoz! Azt mondja ő is szeret de akkor nem értem miért van neki szüksége arra, hogy más lányokkal is legyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:22
 1/6 rekreal válasza:
71%
Azért mert 1 köcsög... ha én szeretek valakit akkor vele szeretek mindent csinálni kezdve azt mozi , tv,. vacsi... minden... nem hogy majd a szexet mással... az ilyeneket úgy nem bírom .... nem tudom ,hogy ez miért jó az embereknek... ha dugni akar összevissza akkor menjen...de ezt miért várják el ,hogy a másik fél lazán tolerálja?! Nem kívánok senkinek sem hasonló helyzetet senkinek sem... és nagyon sajnálom ,hogy ezt kell mondanom de szerintem 1szerüen csak ráunt... és új dolgokat akar csak a megszerzett biztosat meg akarja tartani... és ne félj nemet mondani neki... ha szeret akkor nem csinálja ha nem ... akkor meg félrefog kefélni és\vagy kihajít és megy tovább talán jobban jársz habár nem írtad hány éves vagy de biztos ,hogy vár rád még sok sok lehetőség! Üdv Rekreál
2010. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én, ha szeretem az illetőt, akkor nem tudom tolerálni, ha ilyet mond (nem mondott még, de az lenne az utolsó szög a kapcsolat koporsólyába).
2010. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyik este vesd fel, hogy benne lenne-e egy hármas szex-ben, úgy hogy te hozol egy másik pasit! Aztán nézd meg milyen képet vág hozzá... Az ilyen dolgok csak addig tetszenek a pasiknak, amíg csak ők kúrnak félre!
2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Én 100% ,hogy elhajtanám a barátnőm ,ha ilyeneket mondana nekem.Akár viccből is mert ez hülyeség.Kérdezd meg ,hogy miért akar félremenni? Hogyha a szex a gond akkor mutass neki újat:(képre katt és animáció is van :)


[link]

2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is igazatok van.Ha tényleg szeret akkor nem fogja erőltetni ha nem akarom.Ha viszont igen...akkor ennyit ért ez a kapcsolat.Viszont hiába vetném fel neki ezt a hármas dolgot az is tetszene neki simán belemenne.
2010. nov. 22. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

hát lehet csak tesztel


vagy azt hiszi te akarod

2010. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!