Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm lakótársa...

Az egyik barátnőm lakótársa erősen nyomul rám, egyszer már beszéltünk, de nekem a beszélgetésből az jött le, hogy nem illenénk össze. Ilyenkor ti kerek perec megmondanátok a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélt rólam a srácnak,engem művelt embernek tartanak,mert színházba járok,és jók a jegyeim egy gyenge egyetemen,én nem tartom magam műveltnek,a srác nagyon művelt,én nem.És őt teljesen más dolgok érdeklik,mint engem.
2012. márc. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem érdekel: mondd meg kerek perec.


Ha érdekel: ne törődj azzal, hogy szerinted nem vagy olyan művelt, hagyd, hogy ezt ő döntse el. Egy próbát megér.

2012. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ezvagyokén :) válasza:
76%
Mindenképp mond meg neki,hogy akarsz- e tőle valamit. nem jó ha saját magadat és őt is álltatod! :)
2012. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Én is megmondtam eddig mindenkinek aki nem jött be, hogy miújság van. :) őszinteség:)
2012. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezt egy beszélgetésből nem lehet leszűrni. Ahogy téged látatlanban műveltnek tartanak, holott te egyáltalán nem érzed így, lehet hogy a srác is hasonló. Te látod valamilyennek az egy beszélgetés alapján, közben meg tökre nem is olyan a hétköznapokon, csak éppen feszült volt vagy mit tudom én.

Mindenesetre, ha neked nem jön be és egyértelműen nyomul, akkor utasítsd el!

2012. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!