Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám napi szintem összeveszik...

Anyám napi szintem összeveszik velem a számítógép miatt. Nincs igaza, mivel világosítsam fel hogy nem jogosan hisztizik nekem?

Figyelt kérdés

Jó 3 hónapja ezt csinálja,és én már nagyon unom. Én 16 vagyok,ő pedig 40. Kitalálta hogy ő szeretne magának facebook fiókot mert a fiatal kollégái is mind fönn vannak és mondják milyen jó. Már a regisztráció kész rémálom volt, Egyedül akarta csinálni,a segítségem elutasította. Több óra volt mire oda kaffogott h segítsek neki beregisztrálni és képet fel rakni. Megmutattam nekih lehet képet posztolni,zenét,vannak alkalmazások meg minden,hogy lehet ismerősnek jelölni,stb... tehát mindent. A kijelentkezést is megmutattam neki. És igazából ez a legnagyobb baj h nem tud kijelentkezni.

Állandóan az van,hogy ha én gépezek és pl kimegyek inni vagy vmi,ő már ide ül. De ugy hogy én be vagyok jelentkezve. Mire vissza érek azt látom h full ideges hogy én miért nem jelentkeztem ki,velem kaffog,meg hisztizik. Hiába mondom hogy azért nem jelentkeztem ki,mert még használtam és nem vagy mentalista hogy kitaláljam ide akar ülni.Talán ha szól h keljek fel a géptől akkor kijelentkezek. Állandóan ezen van a vita,hogy én még gépezek és ha elmegyek a géptől ő már itt ül,és mivel nem tud kijelentkezni az én facebookomat nézegeti. Hiába mondom neki h ha már oda ül csak úgy akkor lépjen ki,és lépjen be a sajátjába nem teszi meg. Azt hiszi ha bezárja az ablakot,majd ujjat nyit meg ki van jelentkezve. Rám ideges h ő nem tud belépni. 3 hónap alatt mindennap volt h többször is elmondtam már neki hogyan kell csinálni. De alig akar arréb hajolni h akkor én kijelentkezzek,mert már hisztizni kezd h én el akarom zavarni a géptől. Nagyon idegesítő az elöbbi vitánk odáig fajult hogy azt mondta hogy mivel ő vette a gépet e fogja adni. És tudom hogy képes rá,mert a tv-vel megcsinálta már. Eladta a keresztanyáméknak mert én mást akartam nézni mint ő,és ez többször előfordult,összevesztünk így eladta.

És akkor arról nem is beszélek h mikor nem jelentkezik ki és az én facebookom nézi mindig beszól h miért rak ilyen nyomorékságot az ismerősöm,én miért rakok ki ilyet hülyeséget. Miért lájkoltam ezt vagy azt,az ismerö9söm miért lájkol ilyen hülyeséget. nekem miért idővonalas a facebook,jó nagy baromság az stb... Ezt mindig lenyelem neki,mert nincs kedvem hallgatni a hisztijét.


2012. márc. 4. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
nincs kedvem most ezt végig olvasni. Legközelebb rödidebbre lényegretörőbben írd meg a gondod
2012. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Kaffog? Olyankor mit csinál?
2012. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
nem unjátok már a facebookot? már a csapból is ez folyik...
2012. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
ennél nagyobb gondod ne legyen..
2012. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
szerintem osszátok be,hogy ki mikor gépezik,vagy: amint felállsz a géptől lépjél ki és így nem lát bele a tiedbe. ha eddig nem értette meg mi a bajod ezután sem fogja,legyél te az okosabb..
2012. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Na ezért nem kell nekem a faxbuk meg a ratyi társai, csak erre jók. Meg hogy elmondhasd van 11.678.923 ismerősöd akik közül jó ha 10-et ismersz. Rossz vicc az egész.
2012. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kaffogva beszél hozzám. A hanglejtése miatt idegesítő ez a beszéd stílus.


Talán tényleg az lenne a legjobb ha kimegyek akkor kijelentkezek mindig. Ez megmondom őszintén még nem jutott eszembe. Mindig azt hiszem hogy anyám szól ha ide akar ülni és akkor én kijelentkezek. Vagy ha nem jelentkeztem ki,akkor végre megtanulja hogyan kell. Szerintem nem nagy dolog. És anyukám még csak nem is olyan öreg hogy ilyen butának kéne lennie ehez.

2012. márc. 4. 19:19
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

Te meg 16 évesen megtanulhatnál végre írni...

Anyukád nem ért a géphez, te meg egy elkényeztetett kis p.cs vagy.

2012. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Palm,te pedig bunkó vagy. Milyen jogon írsz nekem ilyet h "egy elkényeztetett kis p.cs vagy."

nem is értem ezt miből szűrted le...


Én is észrevettem hogy anyukám nem ért a géphez annyira,de hiába tanitgatom én vagyok mindig a bunkó aki ha ide ül mikor én kimegyek inni nem lép ki. Én nem tudom hogy ő ide akar ülni akkor miért beszél ő velem úgy ahogy? Unom már a sok vitát ez miatt.

2012. márc. 4. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Nézd öregem, akárhogy is vesszük, 16 éves iskolásfiú vagy, anyád nélkül alighanem éhen halnál, mert ő tart el, ő tartja fent a gépet, az internetet, mindent, amit használsz.

Szóval akárhogy is, egyelőre nem te vagy a falkavezér... csak a vonyító kölyök.


Ha nem így van, és önfenntartó vagy, akkor meg van pénzed saját gépre, aztán kész.

2012. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!