Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy adott párnak mikor illik...

Egy adott párnak mikor illik a szüleiket bemutatni egymásnak?

Figyelt kérdés
Mi 3 éve vagyunk együtt. Nekem mindkét szülőm él, neki csak az anyukája (egy öreg néni). Várjunk az esküvőig, talán 2 év múlva lesz, vagy már korábban? Vagy nem is kell ismerniük egymást?
2012. márc. 5. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor érdemes találkozni a két szülőnek, ha már vagy egy éve együtt laktok. Legkésőbb akkor, mikor megvan az eljegyzés.
2012. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ha összeházasodtok akkor sztem már bemutathatod a szüleidnek a párod anyukáját, mert ebben az esetben jobb ha már esküvő előtt megismerik egymást.


Én csak ott nem látom értelmét a megismertetésnek ahol friss a kapcsolat és nem is tervezik a jövőjüket együtt.


Mi akkor mutattuk be őket egymásnak, amikor összeköltöztünk.

2012. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
két és fél éve lakunk együtt.
2012. márc. 5. 09:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 1,5 éve együtt élünk, de még nem tudtok összehozni szülőket :D 320 km a távolság, sehol nincs plusz két hely házban, pluszban összeegyeztethetetlen munkaidejük van mind a négyüknek.
2012. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 éve voltunk együtt amikor sor került a bemutatásra mindkettőnk részéről.
2012. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyi ideje együtt éltek nyugodtan össze lehet hozni a szülőket egy találkozás erejéig. Aztán majd ők eldöntik, hogy tartanak -e kapcsolatot a továbbiakban.
2012. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

10.13-as vagyok!


Ez lemaradt: vagyis a párom akkor mutatott be a szüleinek és én is akkor mutattam be az én szüleimnek. Tehát ezt nem hamarkodtuk el.


Mindkettőnk szüleit pedig akkor mutattuk be egymásnak amikor elhatároztuk hogy együtt fogunk élni és lakást akartunk venni, 3 éve voltunk akkor együtt.

2012. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, a szülők nem ismerik egymást. Nyáron lesz az esküvő, ahová csak 2 tanúval megyünk, szóval most sem fognak megismerkedni. A párom anyukája nagyon akarja, az én szüleimet nem érdekli sem ez, sem az esküvőnk, se semmi a világon.
2012. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb, mint 1 éve voltunk együtt a Vőlegényemmel (akkor még nem az volt) amikor a szüleink megismerték egymást.

Nálunk a távolság volt a probléma, hogy elhúzódott.

Nektek kell tudni, hogy mennyire akarjátok, hogy a szüleitek ismerjék egymást, bár nekem nagyon sok ez a 3 év, hogy még mindig nem ismerik egymást......

2012. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok, páromat 1 hónap után ismerték meg a szüleim és fordított esetben is így volt.
2012. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!